Ania Stelmaszczyk otrzymała swoją rozpoznawalność dzięki uczestnicztwu w 6. edycji programu "Rolnik szuka żony". Tam kobieta poznała Kubę, w którego szybko się zakochała. Facet nawet wychowywał syna Ani od pierwszego związku. Ale niestety ich miłość szybko dobiega końca. Para się rozstała.

Tomasz Komenda zrobił sobie nowe zęby. Biały uśmiech oślepia każdego

Ania Stelmaszczyk dokonała świętną metamorfozę

Kobieta jest bardzo aktywna w swoich mediach społecznościowych. Na Instagramie możemy zobaczyć mnóstwo zdjęć z synem oraz jej samą. Ostatnio Stelmaszczyk pochwaliła się swoją metamorfozą, którą od niedawna zrobiła. Między innymi Ania ścięła włosy. Teraz ma któtką blond fryzurę. 

Popularne wiadomości teraz

Paulina Smaszcz drwi z pozwu Kasi Cichopek i wymienia ikony rodziny jako swoich świadków. "Pani Katarzyno, gratuluję świadków"

Wzruszający napis na miejscu spoczynku Agaty Mróz. Spoczywa obok ukochanego Taty. "Bóg tak chciał"

Niesamowite odkrycie. Tajemnicza przeszłość ojca Macieja Kurzajewskiego odkryta

Małgorzata Rozenek-Majdan pożegnała syna. Nie może uwierzyć, jak to się stało. "Jeszcze niedawno nosiłam na rękach i przytulałam"

Joanna Moro pozowała bez stanika w obecności swojej rodziny. Fani piszą swoje niezadowolone komentarzy

Pod postem pojawiło się mnóstwo komentarzy pod zamieszczonym postem:

Aniu mega zmiana na plus tej fryzurki 

Piękne wyglądasz

Super kochana

Bardzo mi się podoba 

Wcześniej pisaliśmy o tym, jak Lara Gessler za dużo odsłoniła.Lara Gessler w maju ogłosiła, że jest w ciąży. W swoich mediach społecznościowych restauratorka opublikowała zdjęcie z brzuszkiem na tłe pięknego ogrodu. Po jakimś czasie dowiedzialiśmy się o tym, że na świat pojawi się dziewczynka. Wcześniej Lara Gessler była żoną Pawła Rucza. Po dwóch latach związku para się rozstała. Teraz Lara znajduje w szczęśliwym związku z Piotrem Szelągiem.