Niestety, ale pandemia koronawirusa nadal trwa. Już kilkanaście polskich celebrytów zakażyło się nowym wirusem. W tej liczbie znajdują się Radek Majdan, Dorota Szelągowska, Maja Ostaszewska, Rafał Maserak. Do tego groną dołączyła się tak samo i była żona Michała Wiśniwskiego. Dominika Tajner zakażyła się koronawirusem. 

Anna Kalczyńska ma zastrzeżenie do Strajku Kobiet. Przeszkadza jej jedna rzecz

Popularne wiadomości teraz

Kontrowersje wokół ucieczki córki Adama Małysza. Jakie są najnowsze wieści o Karolinie

Hanna Lis napisała bardzo niespodziewane słowa o Kindze Rusin. Uchyliła rąbka tajemnicy

Nie żyje aktor "M jak miłość", "Klanu" i "Miodowych lat". Tadeusz Wieczorek był legendą filmową

Anna Mucha opublikowała zdjęcie ze ślubu Cichopek. "Miałam mieszane uczucia odnośnie tego małżeństwa"

W rozmowie z Jastrzabpost kobieta powiedziała o tym, jakie miała objawy:

Od ponad tygodnia siedzę w domu. Na początku zauważyłam, że kiepsko się czuję, miałam okropny, suchy kaszel, wszystko mnie bolało. Towarzyszyła mi także podwyższona temperatura, która dochodziła do 38 stopni. Od razu czułam, że coś jest nie tak. Postanowiłam zrobić test. Stałam w kolejce ponad półtorej godziny, przede mną blisko 150 osób

Czy Edyta Górniak gwiazdorzy? Koleżanka z branży szczerze wypowiedziała się na temat piosenkarki

W tym tak samo zwróciła się do swoich fanów:

Najdziwniejszym uczuciem była dla mnie utrata węchu i smaku. Na szczęście mam silny organizm i z większością objawów, jak kaszel czy podwyższona temperatura, poradziłam sobie dość szybko dzięki lekom.

Wcześniej pisaliśmy o tym, jakRadosław Majdan opowiada o swoim stanu zdrowia. Radosław Majdan i Małgorzata Rozenek-Majdan jedna z najbardziej znanych par polskiego show-biznesu. 10 czerwca małżeństwo powitało synka Henryka. Małgosia ma już dwóch synów od pierwszego związku z Jackiem Rozenkiem. Dla Radka to pierwsze dziecko. Od niedawna stało wiadomo o tym, że Radosław Majdan zakażył się koronawirusem. Jako pierwszy o tym poinformował portal Pudelek, aż później informację podtwierdziła menadżerka Małgosi.

Więcej ciekawych wpisów znajdziesz na kolezanka.com