Edyta Górniak ma opinię divy, która lubi gwiazdorzyć. Jednak czy taka jest naprawdę? O to między innymi zapytano w jednym wywiadzie dla Faktu Joannę Przetakiewicz, która projektowała dla niej nie jedną kreację.

Edyta Górniak nie wzięła pieniędzy na koncert, bo się obraziła. O co poszło?

Jak dobrze wiemy, Joanna Przetakiewicz, która niedawno wzięła ślub jest znana z ciętego języka, ale też tego, że bardzo wspiera inne kobiety. Jest feministką i nie ukrywa tego. Także teraz, kiedy Polki walczą o swoje prawa, businesswoman protestuje, choć nie mieszka na co dzień w Polsce. Robi to przed Ambasadą RP w Londynie.

Co więc powiedziała Przetakiewicz, gdy zapytano ją, jaka prywatnie jest Edyta Górniak?

Popularne wiadomości teraz

"Nie mogę jeść tylko 2 razy dziennie tylko dlatego, że ty tak chcesz": krzyknęła moja synowa, gdy usłyszała naszą podstawową rodzinną zasadę

"Co za zdrada, nie mam pojęcia, od kogo są te bukiety": byli dobroczyńcy, którzy powiedzieli mi o twoich podróżach

"Kiedyś skończyły mi się pieniądze i byłam w innym mieście. Nie miałam ani grosza w portfelu, więc zadzwoniłam do męża, ale on mnie zaskoczył"

"Pobraliśmy się, gdy byłam już w siódmym miesiącu ciąży. Świętowaliśmy skromnie, tylko z najbliższymi. Po ślubie nie mieliśmy dokąd pójść"

Wszystkie moje spotkania z Edytą były przeurocze. Nigdy nie zauważyłam u niej choćby cienia gwiazdorzenia, fochów czy innych kaprysów, jak to czasami posądza się gwiazdy tego formatu. Właśnie jest kochana, urocza, zawsze uśmiechnięta. Uwielbiam projektować dla niej sukienki, bo to prawdziwa ikona polskiej muzyki rozrywkowej. - stwierdziła Joanna

Joanna Przetakiewicz i Edyta Górniak

Myślicie, że Joasia faktycznie ma rację i Edyta jest daleka od kapryszenia?