Anna Lewandowska postanowiła pokazać wnętrza swojego domu, w szczególności pokój córki Klary. W swoich mediach społecznościowych gwiazda zaprezentowała pokój, gdzie "mieszka" jej starsza córeczka. I trzeba się przyznać, że miejsce jest urocze! Na pierwszym planie widzimy łeżącą Laurę, która na pewno patrzy na zabawki, które rozmieszczone w pokoju. 

Anna Lewandowska pokazała pokój córki Klary

Pyszne ciasto do każdego nadzienia!

Tak samo wiedzimy obraz na ścianie, który pokazuje nam małą Klarę. Dodatkowo w pokoju znajduje się duża lampka w kształcie królika oraz kosz wiklinowy, który przypomina wielką gruszkę. Pokoik jest bardzo zadbany i piękny. Ciekawie, jaki jest pokoik małej Laury? Może niezadługo Lewandowska pokaże pokoik swojej najmłodszej siostry?

Joanna Przetakiewicz jest w ciąży? W sieci pojawiło się niezwykłe zdjęcie gwiazdy

Popularne wiadomości teraz

Nazwane najważniejsze mędrcy wśród znaków zodiaku. Mają wysoki poziom IQ

Piotr Żyła pokazuje nowego członka rodziny

Przepis na domowe lody śmietankowe w 5 minut. Nie potrzeba żadnej maszynki do lodów!

Przeczytaj również, jak Anna Lewandowska pokazuje trening ze swoją starszą córką. Całkiem niedawna Ania w swoich mediach społecznościowych opublikowała swój trening. Na tłe widzimy jak bawi się Klara. Dziewczynka biega, skakuje, śmieje się. Ale jak przepiękna blondyneczka! Na pewno nikt się nie spodziewał tego, że tak wprost Lewandowska pokaże swoją córkę. Kontynuację czytaj w naszym artykule.

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na koleżanka.com