Joanna i Rinke poznali się 9 lat temu. Początkowo nic nie wskazywalo na wielką miłość. Darzyli się sympatią i szacunkiem, która z czasem doprowadziła ich aż do złożenia przysięgi małżeńskiej. Od niedawna Joanna i Rinke wzięli ślub. Ceremonia odbyła się w przepięknej Grecji. Na to wydarzenie para zaprosiła niewiele osób i nie za bardzo chciała, aby szczegóły relacjonowali media. Tylko w swoich mediach społecznościowych Joanna pokazała, co takiego ciekawego się działo na ceremonii. 

Kim z zawodu jest Danuta Martyniuk? Wcześniej nie miała takie rozkoszne życie, jak teraz

Przypominamy, że Przetakiewicz ma już trzech synów, a Rinke jednego syna ze w związku z piosenkarką, Kayah. Ostatnio Rinke opublikował jedno podejrzane zdjęcie Joanny, gdzie większość pomyślała o tym, że projektantka jest w ciąży. Wielką uwagę przyciągał zaokrąglony brzuszek gwiazdy.

Popularne wiadomości teraz

Bez octu i pasteryzacji: łatwy przepis na chrupiące ogórki w 10 minut

Przepis na domowe lody śmietankowe w 5 minut. Nie potrzeba żadnej maszynki do lodów!

Mrowisko

Jedna z internautek wprost zapytała:

„Widzę, że rodzina się powiększy! Gratulacje”

Antek Królikowski mógł być niewidomy! „Tata był przerażony”

Rinke natychmiast napisał swoją odpowiedź:

„We have Mania”, co może odnosić się do marki Joanny, „La Mana”. 

Tak samo czytaj o tym, jak Joanna Przetakiewicz opublikowała nagranie ze swojego greckiego wesela. Ostatnio projektantka pochwaliła się niezwykłym nagraniem na Instragramie. Między innymi pokazała, jak jej przyjaciólki łapią bukiet. Na wideo widzimy, jak wszyscy dziewczyny ubrane na biało. Więcej na ten temat możesz przeczytać w naszym artykule.

Więcej ciekawych artykułów na koleżanka.com