Danuta Martyniuk swoją rozpoznawalność w Polsce otrzymała dzięki małżeństwu z Zenkiem Martyniukiem. To właśnie ona jest "pierwszą damą disco polo". W ostatnich czasach kobieta nabyła jeszcze większej popularności, między innymi po rozwodzie syna Daniela z żoną Eweliną. Właśnie w proces rozwodowy "wetknęła swojego nosa".

Seweryn i Gabriel złożyli do sądu pozew przeciwko Dagmarze!

Danuta Martyniuk

Daniel wyśmiewał nawet publicznie urodę swojej byłej żony, a Danuta Martyniuk wyliczała Ewelinie, co ta musi zwrócić jej rodzinie. Między innymi też Danuta obwiniała matkę byłej synowej za ten rozwód. Ogólnie rzecz biorąc, wiele rzeczy wydarzyło się ostatnio w ich rodzinie. Nie ukrywała Danuta i tego, że po rozwodzie syna zaczęła przyjmować leki, aby się uspokoić. 

Antek Królikowski mógł być niewidomy! „Tata był przerażony”

Popularne wiadomości teraz

Piotr Żyła pokazuje nowego członka rodziny

Przepis na domowe lody śmietankowe w 5 minut. Nie potrzeba żadnej maszynki do lodów!

Mrowisko

Danuta i Zenek Martyniuk

Po rozwodzie syna Danuta stała najbardziej znaną osobą w Polsce. Ale media nie do końca wiedzą wszystko o niej? Do związku z Zenkiem, kobieta miała zupełnie inne życie. I tutaj warto wspomnieć sobie opowieść o Kopciuszku. Jak donosi portal Pudelek Danuta Martyniuk odbywała staż szpitalu, jako pielęgniarka. 

Czy jesteście zaskoczeni?

Danuta Martyniuk oficjalnie przeprosiła Ewelinę. Ostatnia sprawa rozwodowa Daniela Martyniuka i Eweliny przyniosła nam wszystkim wiele emocji. Sąd uznał syna króla disco-polo za winnego rozwodu przez co musi on teraz płacić alimenty na córkę i byłą żonę. Nie spodobało się to ani kapryszączemu wiecznie Danielowi ani jego mamie. Kontynuację czytaj w naszym artykule. 

Więcej ciekawych wpisów znajdziesz na kolezanka.com