Polska aktorka Anna Mucha jest bardzo aktywna w swoich mediach społecznościowych. Obserwują jej ponad 800 tysięcy osób. Gwiazda lubi często publikować swoje intymne zdjęcia, gdzie ona na przykład odsłania biust oraz demonstruje pośladki. 

Antek Królikowski mógł być niewidomy! „Tata był przerażony”

W życiu prywatnym wychowuje dwóch dzieci: Stefanię i Teodora. Urodziła ich w związku z Marcelem Sorą. Obecnie spotyka się z nowym partnerem Kubą Wonsem, który z zawodu tak samo jest aktorem.

Anna Mucha jest wielką miłośniczką zwierząt. Ostatnio w jej życiu wydarzyła się tragedia. Celebrytka straciła swojego kochanego przyjaciela. Na Instagramie podzieliła się smutną wiadomością ze swoją publicznością.

Popularne wiadomości teraz

Nazwane najważniejsze mędrcy wśród znaków zodiaku. Mają wysoki poziom IQ

Nie wyłączono mikrofonu Agacie Dudzie po ogłoszeniu wyników. Wszyscy usłyszeli jej słowa

Joanna Przetakiewicz jest w ciąży? W sieci pojawiło się niezwykłe zdjęcie gwiazdy

Dziś rozpadłam się na kawałki... Pewnie tam, po drugiej stronie tęczy nie masz Instagrama, ale chciałabym tylko powiedzieć ludziom, ze miałam najwspanialszego kota na świecie... Dziękuje Ci, że mnie sobie wybrałeś -napisała Mucha i zamieściła zdjęcie kota. 

Gwiazda zablokowała komentwanie pod zdjęciem, więc internauci nie mogli zostawić słowa kondolencji. 

Przypominamy, że wcześniej pisaliśmy o tym, jak Anna Mucha zaskoczyła swoją nową fryzurą. Anna Mucha aktywnie pracuje na planie Patryka Vegi. Reżyser w czasach pandemii postanowił nakręcić kolejny film. Uważa, że teraz właśnie te czasy, gdy można zrobić coś niezwykłego. Kontynuację możesz przeczytać tutaj

Więcej ciekawych wpisów znajdziesz na kolezanka.com