Znany wokalista zespołu "Ich Troje" Michał Wiśniewski niezadługo zostanie ojcem po raz piąty. Jego piąta żona Pola jest w ciąży. Para już nawet wymyśliła imię dla malucha - Falco Amadeus. Od swoich poprzednich związków Wiśniewski ma już czworo dzieci: Xaviera Michała, Fabienne Martę, Etiennette Annę i Vivienne Viennę.

Oburzona Ewa Farna skarży się na panującą sytuację w świecie. Piosenkarka blaga otworzyć salony fryzjerskie

Popularne wiadomości teraz

Trzy znaki zodiaku zakręcą kołem fortuny do końca października

Nie wyłączono mikrofonu Agacie Dudzie po ogłoszeniu wyników. Wszyscy usłyszeli jej słowa

Z powodu pandemii koncertowa trasa gwiazdora została przełożona, dlatego Michał dużo czasu poświęca na swoją rodzinę. Widać, że Wiśniewski bardzo przygotowuje się do narodzin dziecka. W swoich mediach społecznościowych pochwalił się nagraniem tego, jak maluch porusza się w brzuchu matki. Poruszający filmik zaskoczył całą publiczność celebryta.

Najpiękniej z #falco i @wisniewska_pola – napisał.

Melania Trump zmieniła kolor włosów. W siecie porównują ją do męża Donalda

Pod zamieszczonym postem pojawiło się mnóstwo komentarzy od fanów:

Ale kopie!Super!

Cudowne nagranie

To jest cudowne uczucie jak dzidziuś kopię😍😘😍gratulacje

Gratulacje

Moje gratulacje Michal :)

Tak samo czytaj o tym, jak była żona Michała Wiśniewskiego jest nieuleczalnie chora. Marta Wiśniewska była drugą z kolei żoną Michała Wiśniewskiego. Jej kariera była prawdopodobnie największa, porównując dotychczasowe dokonania pozostałych żon piosenkarza. Marta zwana "Mandaryną" próbowała swoich sił w śpiewaniu, jednak od czasu pamiętnego występu w Sopocie, kiedy to musiała śpiewać na żywo - wydało się, że niestety brakuje jej talentu wokalnego - powróciła do kariery tanecznej.

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na koleżanka.com