Marta Wiśniewska była drugą z kolei żoną Michała Wiśniewskiego. Jej kariera była prawdopodobnie największa, porównując dotychczasowe dokonania pozostałych żon piosenkarza. Marta zwana "Mandaryną" próbowała swoich sił w śpiewaniu, jednak od czasu pamiętnego występu w Sopocie, kiedy to musiała śpiewać na żywo - wydało się, że niestety brakuje jej talentu wokalnego - powróciła do kariery tanecznej.

Marta i Michał Wiśniewscy, z czasów kiedy jeszcze byli razem

Mało kto o tym wie, ale Mandaryna choruje na ciężką dolegliwość. Była żona Michała Wiśniewskiego ma cukrzycę typu I, a dowiedziała się o niej będąc w ciąży. Tancerka portalowi w jednym z wywiadów wyznała, czym dziś dla niej jest ta choroba.

Jest moją koleżanką, z którą się nigdy nie rozstanę. To choroba, która nas dyscyplinuje, wymaga poznania siebie i zadbania o siebie — powiedziała dla Wprost.

Przypomnijmy, że cukrzyca typu I jest chorobą niezależną od naszego trybu życia. Może ona dopaść każdego i często wykrywana jest ona już w wieku dziecięcym. Chorzy muszą podawać sobie insulinę, a pod chorobe podporządkowują sobie całe życie. Bardzo ważne bowiem jest to, kiedy insulinę podajemy. Trzeba uważać na to, by przypadkiem nie podać jej w sytuacji, kiedy nie jest nam potrzebna, a więc gdy mamy niski poziom glukozy. Z kolei nie podanie jej, kiedy poziom glukozy jest niebezpiecznie wysoki - także jest dla chorych groźne.

Popularne wiadomości teraz

Nazwane najważniejsze mędrcy wśród znaków zodiaku. Mają wysoki poziom IQ

Nie wyłączono mikrofonu Agacie Dudzie po ogłoszeniu wyników. Wszyscy usłyszeli jej słowa

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na koleżanka.com