Polski polityk Donald Tusk jest bardzo aktywny w swoich mediach społecznościowych. Ma konto na Instagramie, gdzie go obserwują ponad 200 tysięcy osób. Czasami dzieli się zdjęciami swojego życia prywatnego, a ostatnio zamieścił archiwalne zdjęcie ze swoją ukochaną żoną. Zrobił to z okazji 42. rocznicy ślubu z nią.

Ten znak zodiaku to największy indywidualista. Nie ma większego buntownika niż on

Donald i Małgorzata Tuskowie pobrali się w Gdańsku w 1978 roku. Donald Tusk postanowił opublikować zdjęcie ze ślubu. Opisał, jaki wtedy był dzień i pogoda.

To był deszczowy dzień 1978 roku. Ślub odbył się w Gdańsku, a wesele w Gdyni, żeby nikt nie czuł się gorszy. Mieliśmy po 21 lat, byliśmy studentami bez grosza przy duszy, bez mieszkania, ale za to z marzeniami, z których dwa najważniejsze, czyli Michał i Kasia, spełniły się już po kilku latach - wspomina z nostalgią Tusk na Instagramie.

Popularne wiadomości teraz

Piotr Żyła pokazuje nowego członka rodziny

Bez octu i pasteryzacji: łatwy przepis na chrupiące ogórki w 10 minut

Anna Lewandowska już ubrała choinkę na święta. Trenerka zamieściła słodki kadr z córką Klarą

Oprócz ślubnych zdjęć, Tusk pokazał fotografię ze chrztu jednego z dzieci oraz zdjęcie Kasi Tusk z wczesnych lat przedszkolnych. Tym wpisem polityk pokazał, jak mocno kocha swoją rodzinę. 

Wcześniej pisaliśmy o tym, jak Katarzyna Skrzynecka opowiedziała o swojej chorobie. Aktorka na początku listopada na swoich mediach społecznościowych ostro wypowiedziała się na temat panujących obostrzeń wyraźnie zaniepokojona zamknięciem między innymi kin czy teatrów. O tym szczegółowo czytaj tu. 

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na koleżanka.com