Anna Lewandowska już zaczęła przygotowywać się do świąt. Pod koniec listopada gwiazda postanowiła ubrać choinkę. Na Instagramie, gdzie obserwują ją ponad 3 miliony ludzi, opublikowała miłe zdjęcie z przepiękną, świecącą choinką i ukochaną córką Klarą. 

Oburzona Ewa Farna skarży się na panującą sytuację w świecie. Piosenkarka blaga otworzyć salony fryzjerskie

Zdjęcie z choinką... W listopadzie. Za wcześnie? Pewnie tak, ale... czy to ważne? Kocham ŚWIĘTA, bo dają mi spokój, za którym tęsknię. To dla mnie czas pełen radości i pięknych chwil w gronie najbliższych. Potrzebujemy normalności, powrotu do naszych przyzwyczajeń i tradycji, dlatego my już dziś ubraliśmy choinkę - napisała Anna Lewandowska.

Także dodała, że zamierza cały grudzień mieć świąteczny nastrój. 

Chcę cieszyć się tym pięknym czasem najdłużej jak się da, a wieczorem, nawet czasem zasmakować grzane wino -dodała Lewandowska. 

Popularne wiadomości teraz

Kiedyś wyglądały tandetnie, dziś są ikonami stylu. Polskie gwiazdy, które przeszły przemianę

Przepis na domowe lody śmietankowe w 5 minut. Nie potrzeba żadnej maszynki do lodów!

Mrowisko

Była żona Michała Wiśniewskiego jest nieuleczalnie chora. Jej życie nie jest proste

Poza piękną choinką możemy tak samo zauważyć, jaki przytulny i piękny salon ma trenerka.  Jest w nim jasna podłoga, biały dywan, a także długie i ciężkie zasłony. Duże okna pozbawione sa za to firanek. 

Przypominamy, że wcześniej pisaliśmy o tym, jak Anna Lewandowska pokazała pokoik córki Klary.Anna Lewandowska postanowiła pokazać wnętrza swojego domu, w szczególności pokój córki Klary. W swoich mediach społecznościowych gwiazda zaprezentowała pokój, gdzie "mieszka" jej starsza córeczka. I trzeba się przyznać, że miejsce jest urocze! Na pierwszym planie widzimy łeżącą Laurę, która na pewno patrzy na zabawki, które rozmieszczone w pokoju.

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com