Ola Ciupa (DJ Slavic) w polskim show-biznesie jest bardzo popularna, chociaż nic takiego ważnego ona i nie robi. Wielką sławę otrzymała po wystepach teledysków Donatana, a póżniej zaczęła pracować jako prezenterka na 4Fun Tv, a obecnie na Eska Tv. Gwiazda prowadzi swój Instagram, gdzie ma ponad 300 tyś. obserwujących. Liczba jest zbyt wysoka, ale nic dziwnego, bo Ciupa często pokazuję swoje odważne zdjęcia. 

Bajkowy baby shower Weroniki Marczuk

Ola Ciupa pokazała odważne zdjęcie

Na ten raz to foto stało naprawdę zaskakujące. Nawet można powiedzieć, że nikt nie oczekiwał takego od polskiej dj-ki. Celebrytka udostepniła zdjęcie, na którym ona jest w roli Mikołaja w seksowniej czerwonej bieliźnie. Za nią stoi przepiękna, świąteczna choinka, ale całę uwagę zwrócono na to, że Ola siedziala jak by bez dolnej części bielizny. 

Ola Ciupa (Dj Slavic)

Popularne wiadomości teraz

Piotr Żyła pokazuje nowego członka rodziny

Bez octu i pasteryzacji: łatwy przepis na chrupiące ogórki w 10 minut

Mrowisko

Przyjaciel Ciupy - raper, Kubańczyk zadał nawet jej pytanie, gdzie ona zgubiła majtki?

Niektórzy nie zobaczyli w tym nic takiego i napisali komentarzy:

"Słodka bardzo, Ojejku najpiękniejsza, Urocza, śliczna"

Małgorzata Socha na obkładce "Woman Health". Wygląda przecudownie!

Wcześniej pisaliśmy o tym, jak Natalia Siwiec błysnęła na premierze filmu. Natalia Siwiec bez wątpienia jest samą seksowną i elegancką polską celebrytką. Ona aktywnie prowadzi swój Instagram, na którym dzieli się zdjęciami nie tylko codziennym życiem jako aktorki i mamy, ale czasami pokazuje prowakacyjne zdjęcia na których sporo seksu. Liczba obserwujących jej nalicza ponad milion. I niema w tym cos dziwnego! Więcej czytaj tu.

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na koleżanka.com