Nie od dziś wiadomo, że księżna Diana nie była mile widziana w pałacu rodziny królewskiej. Oprócz antypatii ze strony rodziny Karola, Diana cierpiała również ze względu na nieudane małżeństwo. Romans Karola z Camillą Parker-Bowles był przez wiele lat tajemnicą, mimo tego, że zarówno Diana, jak i krewni Karola, przyzwalali na to.

Radosne wieści od Kate Middleton!

Babcia Karola, Królowa Elżbieta Bowles-Lyon była uznawana za bezwzględna kobietę, która lubiła wręcz niszczyć życie innym. Żona króla Jerzego VI lubiła knuć, a przede wszystkim jej upodobaniem było psucie związków, w tym małżeństwa Diany i Karola.

Książe Harry komentuje swoją relację z bratem

Okazało się, że matka Elżbiety II udostępniała wręcz specjalny pokój dla kochanków, by mogli dowoli bawić się w swoim towarzystwie. Dzięki temu, tajemnica była bardzo dobrze ukrywana przez wiele lat.

Popularne wiadomości teraz

"Całe życie zdmuchiwałam z ciebie kurz, a ty poszedłeś do swojej kochanki: to twoja wina"

Rodzice Anny nie wzięli udziału w ślubie, mówiąc swojej jedynej córce, że to małżeństwo nie przetrwa

"Skąd masz takie drogie ubrania, mój kochanek mi je dał": krzyknął mężczyzna, gdy znalazł ubrania, które ukrywała jego żona

"Czułam się zbyt stara i zbyt zmęczona, by mieć kolejne dziecko, ale Adam zrobił wszystko, co w jego mocy, by zmienić moje zdanie"

Oczywiście, jej celem była oczywiście ochrona monarchii. Bała się, że skandal z udziałem jej wnuka może zniszczyć jej rodzinę.

Więcej ciekawych artykułów zajdziesz na koleżanka.com