Daniel Martyniuk w ostatnich czasach stał jednym z najbardziej głośnych osób w show-biznesie. 21 września Martyniuk Junior oficjalnie rozwiódł się z żoną Eweliną Golczyńską. Z nią mężczyzna ma córkę Laurę. Sąd w Białymstoku zdecydował o alimentach w wysokości 3,2 tys. zł miesięcznie: 2 tys. na rzecz byłej już małżonki Martyniuka i 1,2 tys. na ich córkę Laurę.

Matylda Damięcka została pobita na marszu

View this post on Instagram

#jurata #amber Zaślubiny z morzem 😉

A post shared by Daniel Martyniuk (@daniel.martyniuk.89) on

Popularne wiadomości teraz

Nazwane najważniejsze mędrcy wśród znaków zodiaku. Mają wysoki poziom IQ

Trzy znaki zodiaku zakręcą kołem fortuny do końca października

Mężczyzna po rozwodzie nie szczędził złych słów w adres Eweliny. Miał pewność w tym, że Ewelina była z nim tylko dla pieniędzy. Do rozwodu Daniela dołączyła się tak samo i jego matka, Danuta Martyniuk. Zażądała, aby zwróciła wszystko, co jej przedstawiono, w tym i jej perścionek. 

Daniel Martyniuk chce założyć nową rodzinę

Martyniuk Junior ma już dość wszystkich kłotni w ostatnich czasach, mężczyzna chce zacząć nowe życie, w tym założyć nową rodzinę. Od niedawna w rozmowie z SuperExpress zdradził swoje plany:

Michał Szpak obchodzi 30 urodziny!

"Nie straciłem wiary w miłość. Jestem pewien, że kiedyś zwiążę się z mądrą, uczciwą kobietą, która będzie mnie szczerze kochać za to, jaki jestem, i nie będą jej interesowały pieniądze mojego ojca, ale nie w Polsce. Marzę o normalnej rodzinie. Chciałbym mieć dzieci, które mógłbym wychowywać, patrzeć jak dorastają, bawić się z nimi i cieszyć. Może niedługo los znów się do mnie uśmiechnie" -powiedział. 

Tak samo czytaj o tym, jak Ewa Farna pokazała wnętrze swojego domu. Ewa Farna od początku pandemii nie ukrywa, że bardzo brakuje jej koncertów i spotkań z fanami. Dla osoby, która już jako nastolatka koncertowała, to musi być prawdziwy dramat! Mimo to, piosenkarka się nie załamuje. Spędza czas izolacji z mężem i synkiem Arturem. Oprócz tego gwiazda stara się utrzymywać stały kontakt z fanami na swoich social-mediach. Więcej o tym czytaj TU.

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na koleżanka.com