Właśnie Esmeraldę większość z nas może kojarzyć, jako uczestniczja projektu "Ex na płaży". Program jest o tym, jak mężczyżni i kobiety szukają miłości, natomiast wszystko się zmienia, kiedy do projektu przyjeżdżaja ich eksy. Siostry Godlewskie, Esmeralda i Małgorzata, zaczeli być bardzo rozpoznawalne w Polsce, dzieli swoim występam na Youtube. Ic piosenka Cała Noc Przed Nami nabrała ponad 2 miliony wyświetłeń.

Wielki powrót trendu cieniowania włosów

Od niedawna pisaliśmy o tym, jak siostry Godlewskie zaspiewały kolęndę. Siostry Godlewskie są dowodem na to, że no tylko osoby utalentowane mają szansę na rozgłos i popularność. Okazuje się bowiem, że jeśli czegoś kompletnie się nie potrafi, ale się to robi – wtedy także można zebrać potężne grono fanów.. i antyfanów. Nie ważne jednak jest to czy coś się komuś podoba, czy nie – ważne, żeby się klikało. Więcej o tym, czytaj tu.

Ola Ciupa pokazała siebie bez majtek

Esmeralda Godlewska

Popularne wiadomości teraz

Nazwane najważniejsze mędrcy wśród znaków zodiaku. Mają wysoki poziom IQ

Bez octu i pasteryzacji: łatwy przepis na chrupiące ogórki w 10 minut

Mrowisko

Esmeralda Godlewska w nowej mikołajkowej sesji

Od niedawna jedna z nich, a konkretnie Esmeralda, pojawiła się w sesji Mikołajkowej. Na niej była czerowna bielizna, co pokazywała piękne zgięcia ciała gwiazdy. Dodatkiem stały pończochy i błyszczące srebrne czółenki. Esmeralda nie boje sie pokazywać swoje ciało w różnych odsłonach. Jej Instagram nalicza pond 500 tys, obserwujących. Jesteśmy zachwyceni. 

Więcej ciekawych artykułów zajdziesz na koleżanka.com