Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski niezadługo zostaną rodzicami. Nikt nie oczekiwał, że w swoim młodym wieku 21 lat, blogerka zostanie mamą. Sylwia otrzymała swoją popularność od 2015 roku, kiedy została laureatką konkursu YouTube Young Stars. Ma w dorobku trzy solowe płyty oraz dwa albumu nagrane z duetem Verba Związane oczy mam  i W moim sercu. Wowczas 23-letni Jan Dąbrowski to jeden z najpopularniejszych youtuberów i influencerów młodego pokolenia. 

Octopus Lips –nowy trend zmiany kształtu ust. Na czym polega?

Wcześniej pisaliśmy o tym, jak Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski podwierdziły płeć dziecka. Para znana głównie z działalności na Youtube staje się ostatnimi czasy coraz bardziej rozpoznawalna za względu na otwarte dzielenie się w mediach społecznościowych życiem przyszłych rodziców. 21-letnia wokalistka i jej rok starszy partner chętnie dzielą się zdjęciami ukazującymi powiększający się ciążowy brzuszek czy kompletowanie dziecięcej wyprawki. Więcej na ten temat, czytaj tu

Teraz małżeństwo postanowiło organizować baby shower. Zdjęcia zostały udostepnione w Instagram Sylwii. 

Sylwia Przybysz i jej baby shower

"Właśnie wróciliśmy z najpiękniejszego przyjęcia w naszym życiu! Jestem przeszczęśliwa i niezwykle wzruszona wszystkim co się dziś wydarzyło! Z całego serca chciałabym podziękować wszystkim, którzy przyczynili się do tego, że uśmiech nie schodzi z naszych twarzy!!! Dziękujemy wspaniałym gościom, którzy świętowali z nami!" - podpisała młoda gwiazda. 

Popularne wiadomości teraz

Nazwane najważniejsze mędrcy wśród znaków zodiaku. Mają wysoki poziom IQ

Bez octu i pasteryzacji: łatwy przepis na chrupiące ogórki w 10 minut

Mrowisko

Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski

Julia Wieniawa postanowiła zmienić fryzurę

Wszystko, oczywiście było na różowo. Kulki, ciasteczka i nawet same ubrania przyszłych rodziców byli w tym słodkim kolorze. Wśród gości mogliśmy zobaczyć:  Angelika Mucha (Littlemooonster96), znana z "Top Model" Żaklina Ta Dinh, influencerka Ola Nowak z kanału Beksy oraz członkowie boysbandu 4Dreamers.

Zobacz więcej na kolezanka.com