Julia Wieniawa w ostatnich czasach jest bardzo popularną polską celebrytką w sieciach społecznościowych. W swoim Instagram dziewczyna pokazuje swoje wakację na Bali, robie fotosesje ze swoja matką i organizuje święta u siebie w domu, gdzie zaprasza znanych polskich gwiazd. 

Miss Polski 2019 wyjawiła, czy ma chłopaka

Na ten raz Julka zdecydowała wszystkich zaskoczyć swoja nową metamorfozą. Przypomina jedną amerykańską piosenkarkę. Na Instagramie gwiazdy pojawiło się nowe zdjęcie z bardzo długim kucykiem w stylu Ariany Grande, który często nosi także Jennifer Lopez. Czy przedłużyła swoje włosy? Rzeczywistość okaząła się zbyt prostą. Julia używała sztycznych włosów. To byli  doczepiane kucyki od Kajetana Góry w różnych odcieniach. Na pewno Wieniawa chciała podzielić się tym, jaki będzie miała obraz na Sylwestra. 

Julia Wieniawa pokazała swoją metamorfozę

Julia Wieniawa i jej nowy obraz

Popularne wiadomości teraz

Nazwane najważniejsze mędrcy wśród znaków zodiaku. Mają wysoki poziom IQ

Bez octu i pasteryzacji: łatwy przepis na chrupiące ogórki w 10 minut

Nie wyłączono mikrofonu Agacie Dudzie po ogłoszeniu wyników. Wszyscy usłyszeli jej słowa

Czy pasują sztuczne włosy dla Julii Wieniawy?

Ola Jordan zdradziła płeć dziecka

Przypominamy, że wcześniej pisaliśmy o tym, jak Julia Wieniawa świętowała ze swoimi przyjaciółmi. Aktorka już zaczyna przygotować się do świąt. W jej otoczeniu Mercedes i Musiałowski. Polska aktorka Julia Wieniawa zdecydowała już zacząć imprezować święta, a właśnie zorganizowała sobie "śledzika". Do swojego mieszkania zaprosiła Jessicę Mercedes i Macieja Musiałowskiego. Więcej szczegółów na ten temat znajdziesz tu. 

Julia Wieniawa pokazała zdjęcie ze swoją matką. Jak dwie siostry. O tym czytaj tu.

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na koleżanka.com