Rocznica urodzin polskiej aktorki Anny Przybulskiej zbliża się coraz bliżej, bo Anna urodziła się w noc z 25 na 26 grudnia. W ten dzień gwiazda uwielbiała świętować ze swoimi bliskimi ludźmi, była radosna i otrzymywała różne prezenty. Teraz takie czasy zostały tylko w pamięci u bliskich. Rodzina w tym dniu może tylko pójśc na cmentarz i położyc dla ukochanej córki kilka kwiatków. Mineło już 5, jak niema z nami Anny Przybulskiej, ale jej rodzina zawsze o niej pamięta. 

Wielki powrót Agnieszki Woźniak - Starak do show biznesu.

Anna Przybulska

Z tego, że coraz bardziej zbliża się rocznica Anny Przybulskiej, tygodnik Dzień dobry, zdecydował spotkać sie z mamą gwiazdy. Kobieta na szczęcie nie odmówiła, i jeszcze do tego powiedziała kilka ciekawych szczegółów.

Okazuje się, że w ten dzień, 25 grudnia, musiał pojawić się chłopczyk. Cała rodzina już przygotowała się do tego.

Popularne wiadomości teraz

Bez octu i pasteryzacji: łatwy przepis na chrupiące ogórki w 10 minut

Nie wyłączono mikrofonu Agacie Dudzie po ogłoszeniu wyników. Wszyscy usłyszeli jej słowa

Mrowisko

"Do końca przekonywałam męża, że to będzie chłopak" - mówiła mama Ani. 

Polska aktorka Anna Przybulska

Było stwierdzono, że jego imię będzie Łukasz, ale nagle zrobił się cud, i narodziła się dziewczynka. Oczywiście, wszystkie członki rodziny musieli szybko wymyślić pasujące, piękne imię dla dziewczynki.

Decydujący głos zabrała siostra Agnieszka, która ostatecznie powiedziała, że to będzie Anna. Matka dotychczas wspomina ten szczęśliwy dzień, kiedy narodziła jej się córka Anna Przybylska. 

Żona Piątka zachwyca urodą

Wcześniej pisaliśmy o tym, jak córka Anny Przybulskiej zachwyca nowymi zdjęciami. Oliwię Bieniuk - córkę Anny Przybylskiej jakiś czas temu nie było widać w sieciach społecznościowych. Teraz pochwaliła sie nową fotosesją na swoim Instagram. Oliwia Bieniuk ma w Instagram ponad 100 tysięcy followersów.

Teraz fani z niecierpliwością czekają na kolejne zdjęcia. Nastolatka wygląda fenomenalnie i bardzo dobrze czuje się przed obiektywem. Większość zauważyła, jak ona jest podobna do swojej matki. 

Więcej ciekawych artykułów zajdziesz na koleżanka.com