10 grudnia 2003 roku Michał Wiśniewski i Mandaryna wzięli ślub! To była jedna z najgłośniejszych ceremonij w Polsce, która odbyła się niedaleko bieguna północnego w mroźnej Kirunie, była transmitowana na żywo w programie  Jestem, jaki jestem.

Ślub Michała Wiśniewskiego i Mandaryny

Związki znanych gwiazd, które rozpadły się w tym roku

Marta miała wtedy piękną, białą suknię, która była przyozdobiona cekinami i piórami. Uzupełniły jej wizerunek koronkowe kozaki. Sam Michał Wiśniewski był w srebrnym garniturze. Ślub kosztował ponad 2 milion złotych. 

Obecnie Michał Wiśniewski znajduje się w związku ze swoją piątą kobietą, która niezadługo urodzi mu dziecko. Mandaryna wychowuje dzieci Xaviera i Fabienne. Cały swój czas poświęca na swoją pracę. 

Popularne wiadomości teraz

Najkrótsze małżeństwa w historii. Rekordziści pokłócili się i rozstali się w dniu ślubu

Maryla Rodowicz skarży się na brak pieniędzy: "Trzeba zaciskać pasa jak nigdy"

Przepis na domowe lody śmietankowe w 5 minut. Nie potrzeba żadnej maszynki do lodów!

Ale wtopa! Katarzyna Cichopek pokazała przypadkiem rozebranego męża. Ma się czym pochwalić

Czym zajmowała się Małgorzata Rozenek zanim była sławna? Wreszcie prawda wyszła na jaw

Ceremonia ślubna Michała Wiśniewskiego i Mandaryny

Wcześniej pisaliśmy o tym, jak  Anna Mucha zaprezentowała się w świątecznej sukience. Anna Mucha jest to znana polska aktorka, która otrzymała swoją popularność dzięki takim serialom, jak M jak miłość czy Prosto w serce. Kilka lat temu znajdowała się w związku z polskim dziennikarzem Kubą Wojewódzkim. Po czterech latach związku, one się rozstali. Ma dwóch dzieci: Stefanię i Teodora z Marcelem Sorą. Ostatnio stało wiadomo, że obok siebie Mucha ma nowego mężczyznę. Im jest polski aktor Kuba Wons. 

Więcej ciekawych artykulow na kolezanka.com