Podsumowując rok 2020 pokazujemy gwiiazdy , których związki nie przetrwały.

Maciej Kurzajewski i Paulina Smaszcz-Kurzajewska na początku  roku rozwiedli się po 23 latach małżeństwa. Paulina  od wielu lat czuła się niedoceniana  przez partnera. Obojezdecudowali się na rozstanie jednak żyją w dobrych relacjach.

Anna Popek przez kilkanaście miesięcy była w związku  z fotografem Tomaszem. Kilka tygodni temu nieoczekiwanie wyznała, że znów jest singielką. Mówi o Tomaszu ,że był on  „spóźnionym błędem młodości”.

Krystian Wieczorek odchodzi z popularnego serialu TVP. Gwiazdę „M jak miłość” zastąpi inny aktor

Beata Tadla twierdzi że nie ma szczęścia w miłości. Spotykała  się jakiś czas z tajemniczym biznesmenem Rafałem.  Gwiazda miała złamane serce. Szynko jednak  związała się z nowym partnerem   Michałm, z którym gwiazda planuje ślub w najbliższym czasie.

Popularne wiadomości teraz

Nazwane najważniejsze mędrcy wśród znaków zodiaku. Mają wysoki poziom IQ

Bez octu i pasteryzacji: łatwy przepis na chrupiące ogórki w 10 minut

Przepis na domowe lody śmietankowe w 5 minut. Nie potrzeba żadnej maszynki do lodów!

Antek Królikowski porzucił Katarzynę Dąbrowską dla aktorki Joanny Opozdy. Aktorska para deklaruje miłość aż po grób i na każdym kroku raczy fanów wspólnymi zdjęciami.

Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak, zostali sławni  dzięki udziałowi w show „Love Island. Wyspa miłości”. Wzięli także udział w „Tańcu z gwiazdami”. Nie wiedzieli świata poza sobą sobą. Niestety rozstali się. "Jesteśmy z dwóch różnych światów" – wyjaśnił Mikołaj.

Ilona Felicjańska i Paul Montana w 2020 roku wzięłli ślub i ogłosili rozwód. Niestety modelka przebywa na odwyku. Jak donoszą media  znów zmaga się z problemem alkoholowym. Paul Montana również nie stroni od wysokoprocentowych napoi.

Kaio Alves Goncalves i Sandra Kubicka też nie przetrwali próby czasu. Za rozpad ich miłości obwiniają siebie nawzajem. Na szczęście oboje znaleźli swoich nowych partenrów życiowych.

Karolina Pisarek i Jamie Camara byli w związku około pół roku. Para rozstała się kilka miesięcy temu. Karolina przyznała, że jej partner chciał, by ona na stałe zmieniła miejsce zamieszkania.. Modelka na to się nie zgodziła. Para rozstała się jednak w przyjaznych stosunkach.

Paulla ocenia Edytę Górniak

Rozstanie Blanki Lipińskiej i Aleksandra Milwiw-Barona było chyba najbardziej niespodziewanym zerwaniem w polskim show-biznesie.Pisaliśmy o tym całkiem niedawno.  Do dziś nie poznaliśmy powodu ich rozstania. O końcu ich związku poinformowali , gdy Blanka przebywała na wakacjach. Podobno Baron czuł się zbyt przytłoczony ich relacją i nie chciał spędzać każdej wolnej chwili z pisarką. Jak wiemy nadal są w przyjacielskich stosunkach a dochodzą również słuchy, że być może nie jest to definitywny koniec.

Miley Cyrus i Cody Simpson również rozstali się w 2020 roku i nie doczekali nawet swojej pierwszej rocznicy.Podobno artystka jest bardzo ochliwa. Być może niebawem poznamy kolejną miłość jej życia.

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com