Polski aktor Andrzej Grabowski, znany z roli Ferdka Kiepskiego, szczerze powiedziła o jednej szczegóły swojego osobistego zycia. Taka decyzja była zbyt trudna dla niego.

Kim i gdzie pracowała Kate Middleton, jak stała księżną?

Świat według Kiepskich to jeden z najpopularniejszych seriali komediowych w Polsce. Od wielu lata nadawany jest na antenie stacji Polsat. Przedstawia on życie rodziny Kiepskich i pokazuje patologiczne stereotypy o nas samych.

Premiera serialu była jeszcze w 1999 roku o właśnie od tego momentu stał to jeden z ulubionych seriali polskiego społeczeństwa.

Andrzej Grabowski

Popularne wiadomości teraz

"Moi rodzice zaplanowali całe moje życie, nie pytając o moje poglądy, ale ja zrobiłam to inaczej: mam jedno życie"

"Syn postanowił przedstawić nas swojej narzeczonej, która okazała się mieć temperament, ale nie zgodziliśmy się na jej warunki: byliśmy rozczarowani"

"Postanowiłam zrobić niespodziankę mojemu synowi i odwiedziłam go bez zaproszenia: synowa była niezadowolona, a wnuk płakał"

"Mój kuzyn zadzwonił i powiedział, że tylko krewni powinni być obecni na ślubie: jak to możliwe, że mój mąż nie będzie obecny"

Serialowy bohater Ferdynard Kiepski ma swoją ukochaną żonę Halinkę, z którą buduje wspólne szczęśliwe życie. Ale jak się okazało, w rzeczywistości nie jest tak wszystko pięknie.

Aktor zrobił smutne uznanie o swoich dwóch nieudanych związków małżeńskich. Na każdy związek gwiazda miał wielkie oczekiwania i, oczywiście, na jawność prawdziwej miłości. Natomiast te związki tylko zostawiły dla Grabowskiego "pustki w sercu".

Andrzej Grabowski w roli Ferdka Kiepskiego

Sylwia Przybysz organizowała baby shower

"Wolałbym nie mieć bagażu dwóch małżeństw, dwóch rozwodów. Wolałbym mieć bagaż szczęśliwego małżeństwa, tę samą żonę, która starzeje się razem ze mną, kocha mnie, ja kocham ją. Ale mnie się to nie udało" - przyznał się aktor. 

Mimo tego, aktor w każdym razie marzy o prawdziwej, wielkiej miłości i daje sobie szansę ponownie sie zakochać. 

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na koleżanka.com