Małgorzata Rozenek-Majdan choć niedawno urodziła trzecie dziecko nie zwlania tempa i wciąż angażuje się w nowe projekty zawodowe. Mimo to, nie odkłada rodziny na drugi plan i stara się z nimi spędzać każdą wolną chwilę, co chętnie uwiecznia na fotografiach, które potem publikuje w swoich social-mediach.

Paulla ocenia Edytę Górniak

Na ten raz Perfekcyjna pani domu opublikowała urocze nagranie synka, gdy ten miał jedynie kilka dni. Tak samo możemy usłyszeć, jak miło z nim rozmawia jego ojciec Radosław Majdan. 
 
Włącz dźwięk 🔈 😂😂😂 Henryk Jan Majdan #dzidziuśmajdana kończy dziś 6 miesięcy 😁 🥳 akurat w międzynarodowy dzień piłki nożnej 😁⚽️ przypadek? Nie sądzę 💁‍♀️😂 zupełnie nie wiem, kiedy to minęło 🧸 uczcił te okazję jednym, dolnym zębem (może wreszcie trochę pośpimy w nocy😜) i uśmiechem od ucha do ucha 😁 a jeszcze niedawno był taki malusi 🤱 chwilo trwaj -napisała Małgorzata Rozenek-Majdan.
Oczywście nie zabrakło komentarzy od zachwyconych fanów celebrytki:
 
Monolog tatusia mega
 
Nic słodszego dzisiaj nie usłyszę. Nawet łezka się w oku zakręciła
 
Henio chyba "tworzy", a tata przeszkadza się skupić
 
Małgorzata Królikowska opublikowała świąteczne zdjęcie z wnuczkiem. Z okazji zbliżających świąt Małgosia pochwaliła się wspólnym zdjęciem ze swoim wnukiem. Na foto widzimy, jak aktorka trzyma małego Józia. Przez okno patrzą na śnieżną pogodę. Więcej szczegółów na ten temat możesz przeczytać w naszym artykule

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com