Małgorzata Ostrowska -Królikowska jest to znana polska aktorka. Od niedawna przeżyła ciężki dramat w swoim życiu, między innymi straciła kochanego męża Pawła Królikowskiego. Reżyser zmarł z powodu ciężkiej choroby nieurologicznej, z którą walczył przez długi czas. Po śmierci męża Małgorzata ciągle znajdowała się ze swoją rodziną, a właśnie z ukochanymi dziećmi. Obecnie gwiazda nadal kontynuje swoje życie: pracuje, spędza czas z dziećmi oraz wychowuje małego wnuka.

Związki znanych gwiazd, które rozpadły się w tym roku

Z okazji zbliżających świąt Małgosia pochwaliła się wspólnym zdjęciem ze swoim wnukiem. Na foto widzimy, jak aktorka trzyma małego Józia. Przez okno patrzą na śnieżną pogodę. 
 
Wybiegam w przyszłość Myśli skrzą czystością śniegu Nasze życie pełne pytań ..i słów..💧 NOWY CZAS,by jasny był jak śniegowe płatki❤️#pierwszysnieg #imagination #wnuczek #love -napisała Małgorzata Królikowska na Instagramie.
Pod zamieszczonym foto pojawiło się mnóstwo komentarzy od fanów:
 
Piękny widok, wnuczek z babcią😍❤️
Piękne zdjęcie Pani Małgosiu 🤗pozdrawiam serdecznie ❤️
Piekna fotka,pozdrawiam goraco
Cudne!!!
 
Zenek Martyniuk odwiedził swoją wnuczkę. Martyniukowie mają prawo spotykać się ze swoją jedyną wnuczką. W weekend Zenek Martyniuk ze swoją rodziną odwiedził kochaną wnuczkę Laurę. W rozmowie z "Faktem" król disco polo zdradził, jak to było. Szczegółowo na ten temat możesz przeczytać w naszym artykule

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com