Natalia Kukulska jest znana polska piosenkarka, autorka tekstów i producentka muzyczna. Wokalistka wraz z mężem Michałem Dąbrówką mają tróje dzieci. Najstarszy Janek kończy w tym roku juz 20 lat, natomiast następna w kolejności Ania ma lat 15. Natomiast najmłodszym dzieckiem muzycznego małżeństwa jest 3-letnia Laura

Małgorzata Tomaszewska nie cieszy się z nadchodzących Świąt. Jest w żałobie

W swoich mediach społecznościowych gwiazda prawie nie pokazuje zdjęcia z rodziną, ale czasami może coś podobnego opublikować. Jak na przykład całkiem niedawna Kukulska pochwaliła się miłym zdjęciem tego, jak usypia najmłodszą córkę Laurę. Poszczególną uwagę zwrócono na to, jaki Natalia miała na sobie mocny makijaż.
 
Gdy dawno nie malował Cię nikt... i zastanawiasz się czy zmywać makijaż na noc czy jeszcze nasycić się wizerunkiem „ na Kukulską” - tę Kukulską z tv. Dobranoc -napisała Natalia Kukulska.
Pod zamieszczonym postem oczywiście nie zabrakło komentarzy od fanów:
 
Takie ładne makijaże zawsze żal zmywać🙄😅 dobranoc 😘
 
Jaka slodziutka córeczka ❤️
 
Piękne zdjęcie..mama i córeczka
 
Wcześniej pisaliśmy o tym, jak Dagmara pokazała zdjęcie syna z dzieciństwa. Dagmara w ostatnim czasie nie narzeka na brak popularności. Dzięki udziałowi w programie zarowno ona jak i jej syn Conan stali się bardzo rozpoznawalni. Często występują w mediach, a także są bardzo aktywni na swoich profilach w mediach społecznościowych. 
 
Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com