Aleksandra i Michał Żebrowskie mają wielką rożnicę w wieku. Niemniej udało im się zbudować wielką rodzinę. Całkiem niedawna para powitała trzecie dziecko -synka Feliksa. Obecnie Ola często zamieszcza zdjęcia z maluchiem, przy tym pokazując jak wygląda jej codzienność. 

Martyna Wojciechowska z miłością pisze o Przemku Kossakowskim: "Silny mężczyzna nie boi się silnej kobiety"

Popularne wiadomości teraz

Modlitwa w sprawach beznadziejnych. Te słowa warto znać

Nazwane najważniejsze mędrcy wśród znaków zodiaku. Mają wysoki poziom IQ

Najmniejszy kot na świecie, który na zawsze pozostaje kociakiem

Wcześniej pisaliśmy o tym, jak Aleksandra Żebrowska pokazała swoje konsekwencje ciąży. Całkiem niedawna gwiazda opublikowała kolejne zdjęcie, gdzie pokazała nie zbyt przyjemne skutki swojej ciąży. Na foto widzimy nóżki małego Feliksa oraz bliznę po cięciu cesarskim. Żebrowska w opisie dodała nótkę humoru. Kontynuację czytaj TU.
 
Oprócz zdjęć macierzyństwa, Żebrowska postanowiła troszeczkę zmienić swój profil, między innymi opublikowała zabawny filmik, na którym widzimy nienaturalnie wygiętą Olę, która fika założonymi przez głowę nogami w rytm "Call On Me" Erica Prydza. Jak okazało się później te nigo byli samego Michała. 

Wisisz mi frytki @zebrowski.michal -napisała Aleksandra. 

Małgorzata Tomaszewska nie cieszy się z nadchodzących Świąt. Jest w żałobie

Pod zamieszczonym nagraniem oczywiście nie zabrakło komentarzy od fanów:

 
"A już się miałam kłaniać z podziwem 🙃. Ale chociaż się uśmiałam! Dzieciaki", "Chociaż tak myślałam, to z twoimi nogami nigdy nie wiadomo. 100 proc. elastan", "Kocham!"
 
Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com