
Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski od niedawna wzięli ślub. Para spotykała się przez dwa lata i tylko od niedawna postanowiła zalegalizować swoje relacje. Martyna w swoich mediach społecznościowych pochwaliła się romantycznym zdjęciem ze swojego ślubu.
Całkiem niedawna wielka podróżniczka opublikowała współne zdjęcie z partnerem i napisała niezwykły wpis, w nim między innymi zdradziła, jakie cechy podobają się jej w Przemku.
"Wylądowałam w szpitalu. Syn nie mógł przyjechać. Przysłał mi pieniądze. Jestem wdzięczna. Byłoby łatwie gdyby jeden dzień spędził ze mną": z życia
Bolesna stratа. Nie żyje mama Izabeli Janachowskiej, jej wzruszające wpisy na Instagramie poruszają serca
Monika Mrozowska słodkie zdjęcie z synkiem Lucjanem. Fani: "Piękna, młoda Mama"
Małgorzata Rozenek pozuje w bieliźnie, chwaląc się figurą. Fani zarzucają jej retusz
Naprawdę silny mężczyzna nie boi się silnej kobiety. Znam te wszystkie żarty na swój temat: "Uciekająca panna młoda", "Poskromienie złośnicy". Wielu zastanawiało się, kim musi być mężczyzna, który usidli Wojciechowską, jakie musi mieć cechy, żeby zaimponować kobiecie, która realizowała się w tylu tzw. męskich dziedzinach. Czy będzie lepszy za kierownicą? A może będzie się lepiej wspinał? -zaczęła Wojciechowska.
Dalej Martyna zdradza co jej najbardziej imponuje w Kossakowskim.
Tym, co mi najbardziej imponuje u mężczyzny, jest dystans do świata i do siebie, niewybujałe ego, wrażliwość na drugą osobę i uważność w codziennym życiu.
Siekielski odnosi się do słów Ks. Rydzyka
Podsumowała wpis w taki sposób:
Po partnersku wystąpiliśmy w tym samym czasie na dwóch okładkach. Razem, ale z poszanowaniem naszej wolności i odrębności.
Jak Ci się podoba para?
Więcej ciekawych artykułów na koleżanka.com