Ostatnio pisaliśmy o tym, które związki znanych gwiazd nie przetrwały w minionym roku. Dziś przedstawiamy śluby , które w tym roku się odbyly.

Te pary zdecydowały się na ślub mimo pandemii koronawirusa.

Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski

Ślub i wesele odbyło się w bardzo klimatycznym miejscu pod Warszawą. Para dopiero po fakcie poinformowała fanów o ich ślubie. Martyna i Przemek nie chwalili się zdjęciami z ceremoni w prasie, można je znależć w mediach społecznościowych. Viola Piekut zaprojektowała kreacje dla pary młodej na tą specjalną okazję.

Popularne wiadomości teraz

Zobacz, co się stało z aktorami najsłynniejszego serialu telewizyjnego w Polsce „M jak miłość”

Te sławne kobiety są z o wiele młodszymi od nich partnerami. Rekordowa różnica to 32 lata

Maryla Rodowicz skarży się na brak pieniędzy: "Trzeba zaciskać pasa jak nigdy"

Przepis na domowe lody śmietankowe w 5 minut. Nie potrzeba żadnej maszynki do lodów!

Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens

Wzięłi ślub w Grecji i tam też zorganizowali przyjęcie. Były piękne reacje, wspaniałe dekoracje. Cały kościół ozdobiony kwiatami. Joasia w dniu wesela ubrała białą suknię  od Valentino, która posiadała nadrukowane wzory na całej długości, a rękawy wyróżniały się żółtymi dodatkami. W dniu śubu przebierała się  w długą kreację wiązaną na szyi. Ozdobiona była licznymi frędzlami i miała odkryte plecy. Na portalu społecznościowym pokazała też inną kreację. Był to przepiękny biały kombinezon od La Manii z długą peleryną, na której wyhaftowano napis Just married

Lara Gessler i Piotr Szeląg

Para długo niezbyt ochoczo podchodziła do tematu ślubu. Pobrali się jednak kilka miesięcy temu. Sesje ze ślubu można zobaczyć na profilu instagramowym Lary. Młodzi wtym roku zostali również rodzicami Nenki. Panna młoda miała na sobie długą  kreację z rozcięciem na nogę. Piotr zrezygnował z garnituru. Ubrał jasny golf i kremowe spodnie.

Michał Wiśniewski i Pola Wiśniewska

Wiśniewski już nie pierwszy raz w swoim życiu brał ślub. Z Mandaryną o ślubie było głośno. O ślubie z Polą gwiazdor powiedział przez przypadek nazywając ją w jednym z wywiadów żoną. Podczas ceremoni towrzyszyła im rodzina. Wesele odbyło się w ogrodzie. Wiśniewski powiedział, że nie ukrywa żony, jednak ona sama nie chce się pokazywać. Dodał ,że ten dzień był przepełniony miłością.

Margaret i KaCeZet

Pobrali się w styczniu tego roku. Ceremonia odbyła się w Peru. Błogosławili ich szamani. Kreacja Margaret była niebanalna, i wzbudziła wielkie zainteresowanie mediów.

Doda zawiesza karierę muzyczną

Zosia Ślotała i Kamil Haidar

Pobrali się we wrześniu w łazienkach Królewskich. Przyjęcie odbyło się w uksusowej restauracji Belvedere. W związku z obostrzeniami gości nie byłło więcej niz 20 osób. Młoda zamiast sukni wybrała biały kombinezon marki Just Paul , do którego dobrała stylowy turban.

Marcin Bosak i Maria Dębska

Pobrali się w sierpniu. Ceremonia odbyła się w Kościele Sióstr Wizytek na Krakowskim Przedmieściu w Warszawie. Towarzyszyły im inne znane osoby m.in Artur Żmijewski, czy Mirosław Zbrojewicz. Maria miała na sobie przepiękną sukienkę.

Justyna Kowalczyk i Kacper Tekieli

Para pobrała się we wrześniu i poinformowała o tym na jednym z portali społecznościowych. Nie zabrakło gorących gratulacji.

Jacek Kurski i Joanna Kurska

Para pobrała się w lipcu. Zapewne doszło by do tego szybciej, jednak Kurski musiał unieważnić pierwszy ślub kościelny. Towarzyszyli im najlbliżsi. Nie zabrakło również Jarosława Kaczyńskiego. Panna młoda sięgnęła po długą, rozkloszowaną suknię, do której dobrała szal.

Gartulujemy!

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com