Michał Szpak jest jednym z najbardziej znanych wokalistów w polskim show-biznesie. Zdobył swoją popularność po programie "X Factor". Wtedy zdobył drugie miejsce i bardzo zapamiętał się swoją niezwykłą stylizacją. 

Michał Szpak

Anna Mucha bez odzieży pozuje w wannie. Fani zaniemówili

Ostatnio pisaliśmy o tym, jak Michał Szpak obchodził swoją 30-stkę. Na Insta Story Michał Szpak pochwalił się tym, jak świętował swoje urodziny u siostry Ewy. Gwiazdor pokazał się z balonami, które byli w kształcie 30-stki. Obok znajdowała się przepiękna wielka choinka. Sam Michał miał na sobie jak zawsze niezwykłą stylizację, biały kostium, a na nogach są...rękawiczki. Kontynuację czytaj w naszym artykule. 

Michał Szpak pokazał swojego ojca

Gwiazdor w swoich mediach społecznościowych opublikował rodzinne zdjęcie ze swoim ojcem. Razem chłopaki pozują na tle przepięknych gór. 

Popularne wiadomości teraz

"Mój mąż odmawia płacenia za edukację mojego syna, mówiąc, że płaci za swoją córkę: to twój problem i problem twojego byłego"

"Po raz pierwszy kupiłam mango do spróbowania, ale moje wnuki wbiegły do pokoju i zaczęły mnie błagać: idźcie do mamy, niech wam kupi"

„Marzyłam, że życie z bogatym mężczyzną to bajka, ale tak naprawdę nie wiedziałam, jak go zostawić: nawet pieniądze mnie nie powstrzymały”

"Pewnego razu mężczyzna zasugerował, aby jego żona zamieszkała osobno. Był szczęśliwy, że może zacząć żyć sam, ale coś nie poszło tak, jak planował"

"Nie ma jak z tatą na szlaku.dwa górskie Szpaki życzą dobrego dnia" - napisał artysta.

Elegancka choinka w gabinecie Agaty Dudy. Pierwsza Dama już gotowa na święta

Pod zamieszczonym zdjęciem nie zabrakło komentarzy od fanów Szpaka:

Miłego dnia!!!!! Dzięki twojemu tacie za tak wspaniałe dzieci!

Życzę miłego wypoczynku z Tatą cudownych widoków i życzę miłego dnia

Pozdrawiam serdecznie i życzę miłego dnia

Piękne zdjęcie. Pozdrawiam serdecznie i wspaniałego dnia 

Więcej ciekawych artykulow na kolezanka.com