Joanna Moro znana polska aktorka, która otrzymała swoją popularność po serialu "Anna German. Tajemnica białego anioła". Prywatnie jest związana z Mirosławem Szpilewskim. Razem z nim wychowuje trójkę dzieci: synów Mikołaja i Jeremiego, oraz córkę Ewę.

Julia Wieniawa świętuje swoje 22. urodziny. Opublikowała szczęśliwe zdjęcie z tortem

Joanna aktywnie spędza czas w swoich mediach społecznościowych, gdzie dzieli się prawie wszystkim. Całkiem niedawna pisaliśmy o tym, jak Joanna Moro opublikowała odważne zdjęcie.  Pokazuje nam zdjęcie na którym pozuje w rozpiętym szlafroku przy choincy. Poszczególną uwagę zwrócono na odsłonięty biust aktorki. O tym szczegółowo czytaj TU.

Moro pochwaliła się kolejnym swoim prowokacyjnym zdjęciem. Właśnie wybrała się z rodziną do Zakopanego. W ciepłej bluzie i skarpetkach pojawiła się przy oknie z książką. Przy tym jej nogi znajdowali się na stole! (Przesuń w prawo)

Popularne wiadomości teraz

Rewelacyjnie smaczny i banalnie prosty przepis na piernik

Ananasy z cukinii: nie da się odróżnić od prawdziwych!

Nie wyłączono mikrofonu Agacie Dudzie po ogłoszeniu wyników. Wszyscy usłyszeli jej słowa

Wielkie pożegnanie u Kasi Cichopek. To już koniec!

Basia Kurdej-Szatan pokazała swoich rodziców. Aktorka opublikowała zdjęcie sprzed lat

Pod postem pojawiło się mnóstwo niezadowolonych komentarzy od fanów:

"Widoki piękne, ale te nogi na stole...", "Nogi ze stołu zdejmij", "Nogi na stole to niehigienicznie".

Przemek Kossakowski opublikował archiwalne zdjęcie. Kossakowski ma swoje konto na Instagramie, gdzie częściej dzieli się zdjęciami swojej pracy niż życia prywatnego. Ostatnio celebryta pochwalił się zdjęciem zrobionym kilka lat temu. Na nim możemy zauważyć jakie długie włosy wtedy miał. 

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com