Znany polski piosenkarz Michał Szpak otrzymał swoją wielką rozpoznawalność po tym, jak pojawił się w programie "X Factor". Wtedy zdobył drugie miejsce i bardzo zapamiętał się swoją niezwykłą stylizacją. Właśnie po tym momencie zaczęła się jego wielka kariera muzyczna. 

Dorota Szelągowska spędziła święta na Warmii. Projektantka pokazała swój świąteczny dom

Michał Szpak pochwalił się współnym zdjęciem z ukochaną babcią

Szpak rzadko kiedy dzieli się z fanami swoim prywatnymi zdjęciami, częściej możemy zobaczyć foto z jego pracy. Tylko od niedawna wokalista opublikował zdjęcie z ojcem. Razem chłopaki pozują na tle przepięknych gór. O tym szczegółowo czytaj w naszym artykule. 

Teraz z okazji świąt Bożego Narodzenia Michał zamieścił miłe zdjęcie ze swoją ukochaną babcią. 

Popularne wiadomości teraz

"Moja synowa domaga się kredytu hipotecznego, mimo że mieszkamy we własnym mieszkaniu. Mówi, że myśli o mężu, ale ja jej nie wierzę"

"Kiedy mój były mąż poprosił mnie, żebym do niego wróciła, myślałam, że za mną tęskni: wszystko okazało się prostsze, potrzebował sprzątaczki"

Kobieta pamięta, jak jej ojciec, który porzucił rodzinę, wysłał jej cały list, gdy poprosiła go o kupno nowych butów

"Mój mąż odmawia płacenia za edukację mojego syna, mówiąc, że płaci za swoją córkę: to twój problem i problem twojego byłego"

Wesołych świąt! Z babcią -podpisał zdjęcie w taki sposób.

Dominik Abus podarował ukochanej auto za prawie milion złotych

Pojawiło się sporo komentarzy od fanów celebryta:

  • Masz układ oczu babci.
  • Jak miło popatrzeć na takie zdjęcia. Wesołych świąt dla Ciebie i całej twojej rodziny!
  • Wielkie szczęście, że posiadasz taką babcię.
  • Jesteś podobny!

Tak samo czytaj o tym, jak Anna Lewandowska pochwaliła się sukcesem swojej mamy. Anna Lewandowska udostępniła zdjęcie ze swoją mamą na profilu społecznościowym. Uwagę zwróciła nowa fryzura jej mamy. Jednak nie to było najważniejsze. Anna pochwaliła się sukcesem Marii Stachurskiej, która napisała książkę o Stanisławie Leszczyńskiej, położnej w Auschwitz. Stanisława Leszczyńska była spokrewniona z rodziną Lewandowskich.

Więcej ciekawych artykułow na kolezanka.com