Anna Lewandowska udostępniła zdjęcie ze swoją mamą na profilu społecznościowym. Uwagę zwróciła nowa fryzura jej mamy. Jednak nie to było najważniejsze. Anna pochwaliła się sukcesem Marii Stachurskiej, która napisała książkę o Stanisławie Leszczyńskiej, położnej w Auschwitz. Stanisława Leszczyńska była spokrewniona z rodziną Lewandowskich.

Kochani, jestem ogromnie dumna, że mogę Wam dziś przedstawić dzieło mojej MAMY - książkę o Stanisławie Leszczyńskiej, położnej z Auschwitz-Birkenau, której proces beatyfikacji rozpoczął się w 1993 roku. Na pewno część z Was zna historię tej wyjątkowej kobiety, której siła i oddanie pozwoliły odebrać wiele porodów i uratować małe istnienia w Oświęcimiu.

Edyta Zając postanowiła udzielić wywiadu o jej trudnym rozwodzie

Trenerka podziekowała i pogratulowała swojej mamie:

Stanisława Leszczyńska była ciocią mojej mamy i to właśnie dzięki mojej mamie możemy dziś poznać bliżej jej biografię, jej naprawdę trudną, ale niezwykłą historię. W książce znajdziecie wiele niepublikowanych wcześniej faktów i informacji o kobiecie, która nigdy nie straciła wiary ani poczucia sensu swojej pracy. Mamo, dziękuję i gratuluję

Popularne wiadomości teraz

Piękna wieczorna modlitwa do Anioła Stróża

Finał WOŚP przeniesiony. Owsiak zdecydował się na ważny krok

Rewelacyjnie smaczny i banalnie prosty przepis na piernik

Ananasy z cukinii: nie da się odróżnić od prawdziwych!

Fani komentowali zdjęcie gratulując urody, skukcesu, niektórzy deklarowali, że juz zakupili ksiązkę Stachurskiej.

My również Gratulujemy!

 

Więcej ciekawych artykułow na kolezanka.com