Rok 2020 powoli dobiega końca. Podsumowaliśmy czym żyły media , co wydarzyło się w show biznesie, co odbiło sie ogromnym echem internautów.

 • Na początku roku media rozpisywały sie o tym jak Kinga Rusin brała w udział pooscarowej u Beyonce oraz Jay'a-Z. Goście mieli zakaz używania telefonów, jednak Rusin nie powstrzymała się by zrobic sobie zdjęcie  z Adele, które wstawiła na swoim profilu  w mediach społecznościowych. Media grzmiały nie tylko w Polsce, ale i na świecie do tego stopnia, że KInga ostatecznie usunęła fotografię.
 • Głosno było równiez za sprawą Dominica D'Angeliki. Tuż przed finałem 9 edycji Top Model pojawiły się w sieci informacje, że model miał dopuścić się przestęptw seksualnyvh wobec nieletniej. Amerykanin został usunięty z programu i mimo jednoznacznego wyroku sądu, nadal utrzymuje, że jest nie winny.
 • Pod koniec listopada pojawiły się zdjęcia Dody i Maxa Hodges. Internauci podejrzewali ,że łączy ich coś więcej. Na pytanie jednej z internautek, czy artystka w jakikolwiek sposób zamierza wypowiedzieć w tej sprawie, Doda odpowiedziała krótko: "Nie". 

 • O Edycie Górniak jest w mediach cały czas głośno. Wszystko za sprawą epidemii koronawirusa i jej odmiennych poglądów. Artystka słynie juz z teorii spiskowych dotyczących panndemii Covid19 i jak mówi umrzeć niż się zaszczepić.

 • Pisaliśmy o konflikcie Joanny Krupy i Karoliny Pisarek. Uczestniczka "Top Model" miała mieć aspiracje do zajęcia miejsca głównej gospodyni programu.Wtedy właśnie atmosfera stała się napięta.Potem było już tylko gorzej. Obie Panie zaczęły wytykać sobie publicznie swoje zachowania.

 • Konflikt Julii Wieniawy i Joanny Opozdy powstał w moemncie gdy Julia wyśmiała Joanne i stwierdziła, że ta  zgapiła od niej pomysł na stylizacje  na czerwony dywan. Asia odpowiedziała na atak , że brak Julii profejonalnego wykształcenia.  Jest to konflikt byłej i obecnej dziewczyny Antka Królikowskiego, kytóry powiedział   krótko:

Zawsze będę po stronie Asi i tylko tyle mogę powiedzieć

Popularne wiadomości teraz

Trzy znaki zodiaku zakręcą kołem fortuny do końca października

Bez octu i pasteryzacji: łatwy przepis na chrupiące ogórki w 10 minut

Najmniejszy kot na świecie, który na zawsze pozostaje kociakiem

 • W maju pojawił sie film dokumentalny Nic Się Nie Stało. Film dotyczył tematu pedofilii.  Po  emisji dokumentu na antenie telewizyjnej odbyła się dyskusja z udziałem twórcy, dziennikarzy i wiceministra sprawiedliwości. Latkowski publicznie zaapelował do polskich celebrytów, by opowiedzieli o tym, czego byli świadkami podczas wizyt w sopockim klubie Zatoka Sztuki, gdzie operował "Krystek". Przywołano znane osoby: Borys Szyc, Radosław Majdan i Kuba Wojewódzki. Wśród wymienionych z nazwiska w filmie celebrytów znaleźli się także m.in. Natalia Siwiec i jej partner Mariusz Raduszewski.Film wzbudził wiele kontrowersji. Dokument zebrał jednak mieszane recenzje. Wielu dziennikarzy twierdziło, że został on zrealizowany bez poparcia tez konkretnymi dowodami

Katarzyna Cichopek opowiada o tym jak w jej domu wygląda nauczanie zdalne

 • Karolina Domaradzka w maju opublikowała w mediach społecznościowych dowody na to, że popularne T-shirty od Jessiki Mercedes powstają na bazie tanich produktów marki Fruit of the Loom, które są wytwarzane w Maroko. To była dość duża tzw. "afera metkowa" z udziałem znanej blogerki.
 • Była Miss Polonia Marcelina Zawadzka również nie przeszła roku bez afery medialnej. Została posądzona o oszustwa podatkowe. Usłyszała trzy poważne zarzuty: oszustwa skarbowe, fałszerstwo faktur oraz pranie brudnych pieniędzy , Marcelina twierdzi, że sama została ofiara oszustwa.
 • Wielu artystów z powodu koronawirusa miało stracic wiele pieniędzy. Resort zdrowia miał wesprzeć ich w ramach Funduszu Wparcia Kultury. Na ogromną pomoc mieli liczyc przede wszystkim liderzy zespołow Bayer Full i Weekend. Wielu innych artystów równiez miało otrzymać ogromne sumy pieniędzy. W związku z kontrowersjami, jakie wzbudziły wypłaty środków z Funduszu Wsparcia Kultury, zapomogi zostały wstrzymane przez Ministerstwo Kultury, a listę beneficjentów ponownie przekazano do weryfikacji. 
 • Joanna P., uczestniczka  "Królowych życia" trafiła do aresztu. Miała pomagać swojemu partnerowi rzekomo zamieszanemu w zabójstwo 75-latki.
 • Justin Biebier został posądzony o molestowanie seksualne przez anonimową kobietę na Twitterze. Do zdarzenia miało dojść 6 lat temu po jednym z jego koncertów. Justin Biebier nie przyznaje sie do winy:

"Nie ma w tym żadnej prawdy, nie byłem obecny w Four Seasons w Austin 9 marca 2014 roku. Tego dnia rzeczywiście pojawiłem się na scenie w Austin i zaśpiewałem kilka piosenek. Jednak ta osoba nie wie, że byłem tam z moją ówczesną dziewczyną Seleną Gomez. [...] Razem z Seleną i naszymi przyjaciółmi mieszkaliśmy 9 marca w airbnb, a 10 w hotelu Westin, ponieważ nasza rezerwacja hotelu w LA Quinta została odwołana"

To tylko niektóre skandale jakie miały miejsce w show-biznesie w Polsce i na świecie.

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com