Ola Kwaśniewska najbardziej jest znana z tego, że jest córką byłego prezydenta Polski, Aleksandra Kwaśniewskiego. Rządził krajem w latach 1995-2005. Ola od kilkanaście lat znajduje się w szczęśliwym związku z Kubą Badachem. W swoich social mediach gwiazda aktywnie dzieli się ukochanym mężem i czworonogich przyjaciół (psów). Chociaż większość z wielką niecierpliwością czeka na to, aż w kadrze pojawi się dziecko.

Miłość wymaga ciągłej walki! Anita komentuje rozstanie Oliwii i Łukasza

Kwaśniewska jest wciąż dopytywana o to, kiedy w reszcie zostanie mamą. Wcześniej celebrytka w żadny sposób nie komentowała tę sytuację, ale ostatnio już nie wytrzymała! Na Instagramie opublikowała miłe świąteczne zdjęcie z mężem, który jej miło całuje. Jedna z internautek odważyła się zapytać znów o dzieci. 

Wszyscy piszą, jak piękni jesteście. A nikt nie zwróci uwagi, że już tyle po ślubie, latka lecą, młodsi nie będą, a dzieci brak - napisała.

Popularne wiadomości teraz

Nie wyłączono mikrofonu Agacie Dudzie po ogłoszeniu wyników. Wszyscy usłyszeli jej słowa

Najmniejszy kot na świecie, który na zawsze pozostaje kociakiem

Urszula Dębska pokazała archiwalne zdjęcie z mamą. Wyglądają identycznie

Kwaśniewska odpowiedziała:

Są tu bowiem, w znakomitej przewadze, inteligentni ludzie, którzy słusznie zakładają, że ja prawdopodobnie wiem, że nie mam dzieci.

Małgorzata Rozenek w szałowej czerwonej stylizacji. Małgorzata Rozenek-Majdan choć niedawno urodziła trzecie dziecko nie zwlania tempa i wciąż angażuje się w nowe projekty zawodowe. Mimo to, nie odkłada rodziny na drugi plan i stara się z nimi spędzać każdą wolną chwilę, co chętnie uwiecznia na fotografiach, które potem publikuje w swoich social-mediach. Kontynuację czytaj TU. 

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na kolezanka.com