Program "Ślub od pierwszego wejrzenia" budzi wiele emocji. Dwoje ludzi dobranych wyłącznie na podstawie tego co napisali na kartach i tego jak wyglądają przedstawiani są sobie na ceremoni zaślubin.

Urszula Dębska pokazała archiwalne zdjęcie z mamą. Wyglądają identycznie

Eksperci patrząc na psychiczne, fizyczne i emocjonalne predyspozycje kandydatów dobierają ich w pary. Służą pomocą w budowaniu związku i przetrwaniu we wspólnej relacji. Nie jest to jednak tak proste jak mogłoby się wydawać.

Do tej pory po wszystkich edycjach niewiele jest relacji, które przetrwały. Ostatnio wszyscy kibicowali Oliwii i Łukaszowi. Wydawało się, że para jest na dobrej drodze do stworzenia stałej relacji. Niedawno na świecie pojawił się nawet syn pary.

Popularne wiadomości teraz

Co wydarzyło się w życiu osobistym Marty Manowskiej

Zobacz, co się stało z aktorami najsłynniejszego serialu telewizyjnego w Polsce „M jak miłość”

Piękna wieczorna modlitwa do Anioła Stróża

Karol Strasburger cieszy się ze swojego ojcowstwa: "Laurze pozwalam na budzenie mnie o trzeciej nad ranem"

Niepodziewanie kilka dni temu Oliwia poinformowała, że małżeństwo mimo wielu prób i starań postanowiło się rozstać. Jednak dla dobra syna oboje postanowili zachować przyjacielskie relacje.

Sprawę postanowiła skomentować Anita - uczestniczka poprzedniej edycji, która razem z Adrianem stworzyła szczęśliwą rodzinę i doczekała się dwójki dzieci.

Przykro mi, że nie dane nam było się nigdy spotkać. Może moglibyśmy podzielić się naszym doświadczeniem - uwierzcie, że nie raz byliśmy o krok od zamieszczenia podobnego wpisu. Jesteśmy postawieni w życiowej sytuacji, w której nie jest tak różowo, jak mogłoby się wydawać. Przetrwanie po programie to ogromna praca i wyzwanie! Życzymy Wam dużo szczęścia, bo każdy na nie zasługuje. A teraz wiele siły i powodzenia dla obojga! Wasze drogi idą w różne strony, ale zawsze będą w jakiś sposób połączone

To prawda, że każda relacja wymaga siły, cierpliwości i wielu kompromisów.

Obojgu życzymy powodzenia!

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com