Dla Małgorzaty Rozenek-Majdan i Radosława Majdana święta w tym roku będą wyjątkowe. Już cała Polska wie o tym, że Małgosia jest w trzeciej ciąży. Dzięki sposobu in-vitro para będzie miała trzecie dziecko. Chociaż Radosław wychowuje dwóch synów Małgorzaty od pierwszego ślubu, po raz pierwszy zostanię ojcem. 

Blanka Lipińska i Michelle Morrone razem?

W jednym z wywiadów dla portalu Party.pl, Małgorzata Rozenek-Majdan zdradziła jak przygotowuje prezenty dla swoich ukochanych. Jak sie okazalo, gwiazda kupuje cały rok.

Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan

„Ja prezenty kupuje cały rok. Naprawdę z myślą o Bożym Narodzeniu. Jak widzę pewne rzeczy, które na przykład podobają mi się w lipcu to nie myślę o tym, że to jest jeszcze pół roku, bo ten czas szybko leci i kupuje i trzymam sobie w takim sekretnym miejscu" - przyznala się Małgosia. 

Popularne wiadomości teraz

Bez octu i pasteryzacji: łatwy przepis na chrupiące ogórki w 10 minut

Nie wyłączono mikrofonu Agacie Dudzie po ogłoszeniu wyników. Wszyscy usłyszeli jej słowa

Małgorzata Rozenek-Majdan zdradziła jakie prezenty przygotowała dla rodziny

Dla swoich synów, celebrytka kupuje nie zbyt szybko, dlatego że względu na swój wiek, chłopcy mają różne zainteresowania w różnym czasie:

"Tadek w tym roku ewidentnie poszedł w sport i bardzo chce właśnie mieć prezenty sportowe. Staś jest ewidentnie artystą i teraz zafascynowany współczesną sztuką japońska (nie wiem skąd on to bierze) wiec myślę, że tu też pójdziemy w tym kierunku.”

Syn Maryli Rodowicz powiedział, co mysli na temat rozwoju rodziców. Jest to bardzo przykro

Dla swojego męża Radosława Majdana, celebrytka przygotowuje zawsze coś drogiego. 

Wcześniej pisaliśmy, jak ciąża Małgorzaty Rozenek to nie jedyna dobra wiadomość w jej rodzinie. O tym, że Małgorzata Rozenek-Majdan jest w ciąży nie wiedzą tylko Ci, którzy nie oglądają telewizję i nie czytają wiadomości w ogóle. Prawdopodobnie będzie chłopczyk. Dla Radosława Majdana to będzie pierwsze dziecko, natomiast dla Małgorzaty już trzecie. Od pierwszego męża ona ma już dwóch synów: Stanisława i Tadeusza. Na radosną wiadomość odreagował tak samo i ojciec Małgorzaty Rozenek - Stanisław Kostrzewski. Więcej o tym, czytaj tu.

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na koleżanka.com