O tym, że Małgorzata Rozenek-Majdan jest w ciąży nie wiedzą tylko Ci, którzy nie oglądają telewizję i nie czytają wiadomości w ogóle.

Tomasz Lis napisał komentarz na swoim Twitterze

Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan

Prawdopodobnie będzie chłopczyk. Dla Radosława Majdana to będzie pierwsze dziecko, natomiast dla Małgorzaty już trzecie. Od pierwszego męża ona ma już dwóch synów: Stanisława i Tadeusza. Na radosną wiadomość odreagował tak samo i ojciec Małgorzaty Rozenek - Stanisław Kostrzewski. On jest ekonomistą oraz byłym skarbnikiem Prawa i Sprawiedliwości. Przez wiele lat był doradcą Jarosława Kaczyńskiego do spraw gospodarczych. Pisaliśmy o tym wcześniej, kontynuację czytaj tu. 

Współne dziecko spowodowało szczęśliwe małżeństwo znaleźć nowe miejsce zamieszkania. Najprawdopobniej to musi być wielki dom, w którym umieści się cała wielka rodzina. 

Popularne wiadomości teraz

Piękna wieczorna modlitwa do Anioła Stróża

Nazwane najważniejsze mędrcy wśród znaków zodiaku. Mają wysoki poziom IQ

Małgorzata Rozenek-Majdan jest w trzeciej ciąży

Polskie gwiazdy już zaczęli szukać idealnego miejca. Nadał chcą mieszkać w Warszawie. Jedynym największym wymaganiem dla nich jest to, aby zamieszkać już w nowym domu do narodzin synka. 

"Gosia musi się oszczędzać, ale jest energiczna i zamierza pracować. Nie może się doczekać urządzania pokoiku dla malucha" – powiedział znajomy pary.

Kazimierz Marcinkiewicz był złapany z nową kobietą

Ciekawe jak będzie wyglądać nowe mieszkanie wspaniałych Małgorzaty i Radosława? I czy zamieszkają one w centrum Warszawy, a może w innych spokojnych okolicach? Wkrótce zobaczymy.

Więcej ciekawych artykułów zajdziesz na koleżanka.com