W Polsce ostatnio większość "siedzieli na igłach", bo sporo osób bardzo martwiło się o stan zdrowia znanego polskiego dziennikarza Tomasza Lisa.

Agnieszka Kaczorowska pokazała swoją nową lazienkę. Wygląda ślicznie

Wczęśniej pisaliśmy o tym, jak Tomasz Lis trafił do szpitala. Redaktor naczelny "Newsweeka" Tomasz Lis w zeszły wtorek 10 grudnia trafił do szpitala. W ten dzień musiał mieć wywiad z sędzią  Pawłem Juszczyszynem w Ołsztynie, ale niestety to się nie zdarzyło. Trafił do Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego na oddział intensywnej terapii. Według dannych mediów, dziennikarz przeżył udar. Więcej o tym, czytaj w naszym artykułe.

Dziennikarz Tomasz Lis napisał komentarz na swoim Twitterze

Po tym ludzie zaczęli się ciągle interesować się tym, jak siebie czuje dziennikarz. Pojawiali się nawet plotki o śmierci Lisa. Natomiast jego żona- Hanna Lis odrzuciła tą informację. 

Popularne wiadomości teraz

"Całe życie zdmuchiwałam z ciebie kurz, a ty poszedłeś do swojej kochanki: to twoja wina"

"Skąd masz takie drogie ubrania, mój kochanek mi je dał": krzyknął mężczyzna, gdy znalazł ubrania, które ukrywała jego żona

"Co za zdrada, nie mam pojęcia, od kogo są te bukiety": byli dobroczyńcy, którzy powiedzieli mi o twoich podróżach

"Kiedyś skończyły mi się pieniądze i byłam w innym mieście. Nie miałam ani grosza w portfelu, więc zadzwoniłam do męża, ale on mnie zaskoczył"

Teraz jest dobra informacja dla wszystkich fanów Tomasz Lisa. Polski dziennikarz napisał swój komentarz na Twiterze.

Polski dziennikarz Tomasz Lis

"Przede mną długa i żmudna rehabilitacja. Jestem totalnie zdeterminowany by zrobić absolutnie wszystko, co trzeba, by wrócić do zdrowia, pełni sił, pełnej sprawności i do was, tak szybko jak się da – napisał Lis w wiadomości do redakcyjnego kolegi.

Trzynasta emerytura w 2020 jak będzie wyglądać cała procedura?

Dodał:

"Reakcje na informacje o moich zdrowotnych perypetiach były zdecydowanie ponad nasz internetowo -twitterowy standard, co mnie bardzo ucieszyło. Za wszystkie dobre słowa i ciepłe myśli serdeczne dziękuję"

Oczywiście, wśród internautów pojawili się radosne komentarzy, którzy bardzo się cieszyli z tego, że Lis czuje siebie już liepiej.

Więcej ciekawych artykułów zajdziesz na koleżanka.com