Rafał Maślak i jego żona Kamilla z wielką przyjemnością pokazują swoje idealnie szczęśliwe życie w Instagram. Często robią sobie fotki, na których wyglądają bardzo radośnie i miło. Historia o tym, jak się poznali jest bardzo nieoczekiwana dla fanek polskiego modelu.

Paulina Sykut-Jeżyna zrobiła świętną metamorfozę przed świętami

Nie zwracając uwagę na to, że Maślak jest przepięknym mężczyzną Polski, za nim w swoim czasie biegało sporo dziewczyn. Natomiast poznając swoją przyszłą żoną, sam Maślak wkładał dużo wysiłku, aby kobieta zwróciła na niego uwagę.

Polski model Rafał Maślak

Od niedawna małżeństwo postanowiło odpowiedzieć na pytania swoich fanów. Z czego dowiedziałyśmy o bardzo nieoczekiwanym zeznaniu modela. Okazuje się, że Rafał Maślak był zatrzymany przez policję.

To zdarzyło się wtedy, kiedy Rafał wyjechał nad morze z Kamilą. Właśnie w tym momencie chciał oświadczyć się swojej ukochanej. W tym czasie, gdy spacerowali nad morzem, nagle zatrzymała go policja. Model wyrzucił z kieszeni woreczek zawierający biały proszek. Jego przyszła żona znajdowała się wtedy w wielkim szoku i nie mogła sobie pomyślić, że takie mogło się zdarzyć.

Popularne wiadomości teraz

Marcin Hakiel przekracza granice. Zdradza intymne szczegóły małżeństwa z Cichopek. Czego żałuje

Justyna Kowalczyk z synem w górach. Syn sportsmenki ma wielki talent . "Życie poza schematami"

Co łączy wdowę po Krzysztofie Krawczyku i jego menedżera. Prawda wyszła na jaw

Małgorzata Rozenek-Majdan pożegnała syna. Nie może uwierzyć, jak to się stało. "Jeszcze niedawno nosiłam na rękach i przytulałam"

Wielką niespodzianką okazał się sam koniec tej sytuacji, gdy okazało się, że Rafał Maśłak specjalnie przygotował taką scenę, aby oświadczyć się Kamili. Po wielkim stresie i ze łzami w oczach dziewczyna powiedziała "Tak!". Para 11 sierpnia 2018 roku wzięła ślub, a 30 marca 2019 roku przyszedł na świat ich synek– Maksymilian.

Rafał Maślak ze swoją żoną Kamilą

Magdalena Ogórek chwali się zdjęciem bez makijażu

A jak wy, dziewczyny, zareagowaliby na taką propozycję małżeństwa?

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na kolezanka.com