Paulina Sykut-Jezyna jest jedną z ulubionych i znanych polskich prezenterek. Dziennikarka prowadzi Tańcy z gwiazdami i przy tym zawsze wygląda jak prawdziwa księżniczka. Poza swoją ulubioną pracą, gwiazda zdąża jeszcze aktywnie prowadzić Instagram. Tam ona pokazuje swoje prywatne życie, odcinki z pracy i często reklamuje różne kosmetyki.

Kinga Rusin pokazała swoją łazienkę

Paulina Sykut-Jeżyna

Tym razem Paulina zdecydowała się na zmianę kolory swoich włosów, co udostępniła na swojej stronie. Paulina umówiła się na wizytę do swojego fryzjera i rozjaśniła kolor włosów.

Paulina Sykut-Jeżyna z nowym kolorem włosów

Popularne wiadomości teraz

"Czułam się zbyt stara i zbyt zmęczona, by mieć kolejne dziecko, ale Adam zrobił wszystko, co w jego mocy, by zmienić moje zdanie"

"Co za zdrada, nie mam pojęcia, od kogo są te bukiety": byli dobroczyńcy, którzy powiedzieli mi o twoich podróżach

"Kiedyś skończyły mi się pieniądze i byłam w innym mieście. Nie miałam ani grosza w portfelu, więc zadzwoniłam do męża, ale on mnie zaskoczył"

"Płacić czesne, kupować rzeczy, mieć ślub, ale gdzie jest wdzięczność". Anna po raz pierwszy w życiu pomyślała o sobie i stała się samolubną matką

Poza tym, że ostatnio i tak była seksowną blondynka, ten odcień znacznie jest lepszy i bardzo do niej pasuje. Oczywiście pod zdjęciem możemy przeczytać sporo pozytywnych komentarzy:

"Cudownie w tym kolorku włosów! Najlepsze wydanie! Piękny kolor! Chcę taki!"

Jak wam nowa fryzura polskiej prezenterki?

Jak Anna Mucha sprząta po świętach? Wymyśliła bardzo oryginalny sposób

Wcześniej pisaliśmy o tym, jak Magdalena Ogórek pokazała siebie bez makijażu. Ostatnio w kontekście Magdaleny Ogórek mówiło się odnośnie jej braku taktu w związku z obrażeniem Justyny Pochanke i jej brwi , komentarzem: "Nigdy nie pojmę, jak można namalować sobie brwi markerem".Co więcej, było to zdanie podbijający żenujący komentarz posła PiS, Dominika Tarczyńskiego, który brzmiał: "O co chodzi z tym malowaniem skóry, która udawać ma brwi. Przecież to wygląda (według mnie) jak bufetowa w latach 80-tych, węglem pomalowana i podająca setkę + śledzia". Kontynuacje czytaj tu.

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na kolezanka.com