Kinga Rusin kilka lat temu stała się prawdziwą perfekcjonistką. Dziennikarka zaczęła intensywnie ćwiczyć, zdrowo się odżywiać i żyć jak najbliżej natury.

Nie tylko ma swoją markę kosmetyczną, która szczyci się ekologiczną, całkowicie naturalną filozofią. Dziennikarka zwraca również uwagę na godne traktowanie zwierząt i nie boi się wyrazić poparcia dla społeczności LGBT.

Zwycięzca „Big Brothera” został bez grosza przy duszy na Święta

Rusin stała się więc prawdziwą aktywistką, przez co wiele osób przestało ją lubić. Dziennikarka jednak nie przejmuje się niepochlebnymi komentarzami i po prostu robi to, co w je duszy gra.

Popularne wiadomości teraz

"Nie ufaj Lisie, to zła osoba. Znam ją od 20 lat". To nie powstrzymuje jej przed korzystaniem z usług twojego męża

"Całe życie zdmuchiwałam z ciebie kurz, a ty poszedłeś do swojej kochanki: to twoja wina"

"Kiedyś skończyły mi się pieniądze i byłam w innym mieście. Nie miałam ani grosza w portfelu, więc zadzwoniłam do męża, ale on mnie zaskoczył"

Żaden z gości na weselu nie miał pojęcia, że para młoda ledwo się zna, ale Anna nie spodziewała się, że będzie to znak od losu

Katarzyna Warnke zachwycona nową rolą mamy

Tym razem mieliśmy okazję podziwiać łazienkę Kingi Rusin.

Kobieta oprócz pokazania swojej kreacji na przysłowiowego śledzika, ukazała też swoją luksusową łazienkę. Wszechobecne marmury sprawiają, że pomieszczenie wygląda naprawdę bogato.

Podoba Wam się?

Więcej ciekawych artykułów zajdziesz na koleżanka.com