Pamela Anderson to kontrowersyjna gwiazda Hollywood, która sławę zyskała dzięki serialowi "Słoneczny patrol". Jej rola seksownej ratowniczki sprawiła, że wielu facetów marzyło, by z nią być. Jednak mimo wielkiego powodzenia 53-latka nie mogła znaleźć szczęścia w miłości. Jej małżeństwa były niezwykle krótkie. Czy tym razem będzie inaczej?

Małgorzata Płaza z „Rolnik szuka żony” przeszła metamorfozę. Kobieta schudła aż 20 kilogramów!

Kim jest najnowszy mąż Pameli Anderson?

W rozmowie z portalem DailyMail celebrytka wyjawiła, że poślubiła Dana Hayhursta. Mężczyzna pochodzi z małej miejscowości w Kanadzie i do tej pory pracował u aktorki jako... ochroniarz!

Gwiazda jak dotąd nie pochwaliła się w sieci żadną fotką z ukochanym, ale w rozmowie z portalem wyznała, że tym razem naprawdę czuje się kochana.

Popularne wiadomości teraz

"W sobotę zastałam syna i synową w ich mieszkaniu. Otworzyłam drzwi kluczem i oniemiałam"

"Dlaczego taka piękna kobieta jest smutna": miły nieznajomy podszedł do kobiety z czwórką dzieci i zaproponował jej spotkanie

"Syn przyprowadził narzeczoną na spotkanie. Stałam przy kuchence przez sześć godzin, ale wszystko zmieniło się, gdy tylko usiedliśmy do kolacji"

"Wyjechałem do pracy za granicę i wróciłem do domu, gdzie przywitali mnie tata i mama. Ostatnim razem, gdy wróciłem, spotkała mnie tylko mama"

Jestem dokładnie tam, gdzie potrzebuję - w ramionach mężczyzny, który naprawdę mnie kocha

52-letnia Beata Ścibakówna zachwyca swoją figurą. W bikini prezentuje się jak nastolatka

Para wzięła intymny ślub w Wigilię w posiadłości Pameli Anderson na wyspie Vancouver w Kanadzie, którą 25 lat temu kupiła od swoich dziadków.

Co ciekawe, to co zbliżyło do siebie tę dwójkę to pandemia! W czasie gdy każdy na świecie zdecydowanie więcej czasu niż zazwyczaj spędzał w domu, Pamela zauważyła w swoim najbliższym otoczeniu prawdziwy diament, który choć nie ma milionów na koncie, jak wielu jej byłych mężów, to okazał się mieć najwięcej miłości w sobie, którą gotów był się podzielić.

Gratulujemy i życzymy.. wytwałości! Oby to małżeństwo trwało dłużej niż 12 dni, czyli tyle, co jej przedostatnie małżeństwo z Jon'em Peters.

Dziękujemy Ci za przeczytanie artykułu do końca. Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na kolezanka.com