Rolnik szuka żony stał się w Polsce niezwykle popularnym programem. Widzowie chętnie z wypiekami na twarzach obserwują zmagania rolników i rolniczek w walce o miłość. Prez tyle sezonów, które zdążyły być wyemitowane przez show, przewinęło się mnóstwo uczestników. Nie każdy znalazł miłość, ale w końcu - liczą się chęci. Najważniejsze jest to, że program może się jednak pochwalić parami, które poznały się w Rolnik szuka żony i do dziś są razem.

W 5. edycji jedną z uczestniczek Rolnik szuka żony była Małgorzata Płaza. Kobieta ubiegała się o uwagę Jana. Z relacji tej nic nie wyszło, ale to nie podłamało Małgorzaty. Wręcz odwrotnie! Być może to właśnie program zmotywował kobietę do totalnej zmiany, jaką przeszła w swoim życiu. 

Małgorzata Płaza w Rolnik szuka żony

52-letnia Beata Ścibakówna zachwyca swoją figurą. W bikini prezentuje się jak nastolatka

Małgorzata Płaza schudła 20 kilogramów!

Małgorzata podjęła wyzwanie i jakiś czas temu rozpoczęła swoją walkę o szczupła sylwetkę. I choć droga do schudnięcia 20 kilogramów - czym może pochwalić się dziś - nie była łatwa, ona nie poddawała się i zaciekle dążyła do celu.

Popularne wiadomości teraz

Dramatyczne doświadczenia Pauliny Smaszcz i jej synów. "Myślisz, że mają w ogóle siłę do tego"

Roksana Węgiel zaskakuje wszystkich szczegółami swojego ślubu. Zdradza nazwisko i suknię ślubną w niespotykany sposób

Lara Gessler otwarcie opowiada o relacji z matką. Smutne fakty ujrzały światło dzienne. "Nie widuje się z wnukami"

Małgorzata Rozenek-Majdan pożegnała syna. Nie może uwierzyć, jak to się stało. "Jeszcze niedawno nosiłam na rękach i przytulałam"

Mierzyłam się ciągle z lenistwem i brakiem czasu, porażkami, bo często waga się cofała, albo stała w miejscu. Ulegałam też słabościom żywieniowym, no i ten stres, jaki teraz mamy na świecie, nie motywował do działania. Zawsze jednak zaczynałam od nowa i nie poddawałam się, bo nie zależy mi na wyniku, tylko na trwałej zmianie życia na zdrowsze.

Jarosław Kret zakochany! Pogodynek jest związany z gwiazdą TVN

Małgorzata Płaza chwali się efektami w sieci. Przemiana rewelacyjna!

Kobieta swoim wiernym fanom wyznała również, że to ostatnie kilogramy były gubione najtrudniej. Przy okazji zdradziła swój sekret na pokonanie tego trudnego czasu.

Te ostatnie pół roku zgodnie z moim planem było najintensywniejsze, bo wymagało moc mobilizacji. Nie stosowałam żadnej słynnej diety, tylko po prostu zmieniłam odżywianie na zdrowe produkty w odpowiednich ilościach i postawiłam na regularny ruch – wyznała w rozmowie z Plotkiem.

Jestesmy pełni uznania dla pani Małgorzaty. Gratulacje takiej przemiany!

Dziękujemy Ci za przeczytanie artykułu do końca. Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na kolezanka.com