W ostatnich dniach sporo mówi się o błogosławionym stanie Małgorzaty Rozenek - Majdan. W mediach ciągle spekuluje się jakiej płci urodzi się pierwszy wspólny potomek pary.

Radosław Majdan zdradza, jak wyglądały początki jego relacji z Małgosią

Małgosia przyznaje, że ostatnie tygodnie były trudnym czasem, szczególnie emocjonalnym. Para bardzo pragnęła mieć wspólne dziecko i od początkunie ukrywała tego, że wspiera ich klinika leczenia niepłodności.

Małgorzata Rozenek-Majdan jest w ciąży!

Małżeństwo przyznaje, że dla wielu par, tak jak dla nich in vitro jest jedyną metodą by móc zostać rodzicem. W przyszłym roku zostanie uruchomiona fundacja wspierająca pary, które borykają się z problemem niepłodności.

Popularne wiadomości teraz

Trzy znaki zodiaku zakręcą kołem fortuny do końca października

Nie wyłączono mikrofonu Agacie Dudzie po ogłoszeniu wyników. Wszyscy usłyszeli jej słowa

Przepis na domowe lody śmietankowe w 5 minut. Nie potrzeba żadnej maszynki do lodów!

Przed wywiadem małżeństwo umówiło się, że nie zdradzą płci dziecka - wyszło jednak inaczej. Radosław powiedział "To będzie duży chłopak". Małgosia przyznała, że mimo, iż wielu życzyło im córki ona czuje, że nosi pod sercem kolejnego chłopca.

Para ma wybrane imię. Nie będzie to jednak Mauro, jak jeszcze niedawno zarzekał się Radosław. Państwo Majdan chętnie jednak wysłuchają sugestii fanów. "Jeśli ktoś ma pomysł na piękne staropolskie imię dla chłopca proszę się nim z nami podzielić".

Życzymy wszystkiego dobrego przyszłym rodzicom.

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na kolezanka.com