Doda (Dorota Rabczewska) to polska piosenkarka, działaczka społeczna i celebrytka. Jakiś czas temu postanowiła całkiem zmienić swoją działalność, a właśnie poświęciła siebie branży filmowej. Ze swoją ekipą kręciła film "Dziewczyny z Dubaju". Prywatnie była żoną Radka Majdana. W 2009 roku się rozstali. W 2017 roku zaręczyła się w producentem filmowym Emilem Stępniem.

Agnieszka Więdłocha i Antoni Pawlicki zostali rodzicami. Znamy płeć!

Doda jest bardzo aktywna w swoich social mediach. Na Instagramie, gdzie ma 1 milion obserwujących, piosenkarka bardzo często lubi wrzucać swoje intymne zdjęcia. Nie raz gwiazda publikowała sesję zdjęciowe, gdzie dobrze było widać jej pośladki lub biust. Doda bardzo dba o swoje ciało, więc ma czym się pochwalić. 

W niedzielę artystka znów zaskoczyła swoją publiczność. Między innymi wystawiła zdjęcia z odpoczynku, gdzie wyjechała ze swoją przyjaciółką. Na foto widzimy seksowną Dodę w stroju kąpiełowym, gdzie majątki wysoko podniesione w talii. W opisie Doda nawiązała się do swoich zbliżających się urodzin. Piosenkarka jest dumna z tego, co teraz w ma, w swoje 37 lata.

Popularne wiadomości teraz

Poznajesz osobę na tym zdjęciu? Dziś zna ją każdy, lecz nie wszyscy darzą ją sympatią

Bez octu i pasteryzacji: łatwy przepis na chrupiące ogórki w 10 minut

Kotlety jajeczne najlepsze na obiad

Michał Wiśniewski po raz piąty został ojcem. Gwiazdor ma aż 10 dzieci

Za dwa tygodnie kończę 37 lat i jestem naprawdę dumna z pracy, którą włożyłam w swoją sylwetkę i tryb życia. 🥳👏🏼dla niektórych to świecenie tyłkiem ,dla mnie dowód ze wiek mozna mieć w dosłownie w d...🎂😋 -czytamy.

Pod postem pojawiło się mnóstwo komplementów od fanów gwiazdy. A jak wam podoba się Doda?

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com