Oliwia Bieniuk, czyli najstarsza córka Anny Przybylskiej i Jarosława Bieniuka, nie ukrywa, że swoją przyszłość pragnie związać z aktorstwem. Już dziś dziewczyna może pochwalić się niemałą popularnością. Jest też bardzo ładna, co z pewnością nie zaszkodzi jej w potencjalnej karierze oraz ma też za sobą już pierwszą rolę aktorską, występując w filmie Reżysera Życia, który za darmo można obejrzeć na YouTube

Biżuteria księżnej Diany, której nie widzieliśmy na jej synowych

Oliwia Bieniuk w odważnej sesji zdjęciowej

Ostatnio młoda gwiazda polskiego show-biznesu pochwaliła się zdjęciami ze swojej nowej sesji zdjęciowej, gdzie odsłoniła dekolt. Na komentarzy fanów nie musiała długo czekać, internauci zachywcali się przepiękną Oliwią. 
Piękna 
 
Odważnie..
 
Twoja mama była śliczna, a ty jesteś cudowna. To ty powinnaś zagrać twoją mamę😍💋❤️👍😃
 
Wow
 
Na odważne fotki tak samo zareagował i ojciec Oliwii, Jarosław Bieniuk. który pozostawił "serduszko". A jak wam taka odważna sesja zdjęciowa Oliwii Bieniuk?
 
Lewandowska pokazała, jak się wystroiła na randkę z mężem w domu. Robert i Anna Lewandowscy uchodzą w show-biznesie za małżeństwo idealne. Oboje piękni, utaletnowani, odnoszący sukcesy, a na dodatek mają dwie śliczne córeczki. Wydaje się, że niczego tej dwójce nie brakuje, a ich zdjęcia czy wspólne filmiki są niczym obrazki z komedii romantycznych.
 
Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na kolezanka.com