Małgorzata Rozenek-Majdan jest znana polska celebrytka. 10 czerwca urodziła swojego trzeciego syna Henryka. Dla Radka Majdana to pierwsze dziecko, na którego on czekał z wielką niecierpliwością. W swoich mediach społecznościowych celebryci aktywnie dziełą się zdjęciami małego Henia i nie mają dość swojego małego cudu.

Obecnie razem ze swoimi chłopakami (mężem i synami) Małgorzata odpoczywa w Meksyku (Tulum). W jej mediach społecznościowych możemy zobaczyć mnóstwo zdjęć z przepięknego odpoczynku. Słońce, morze, plaża co jeszcze trzeba do szczęścia?

Małgorzata Rozenek -Majdan zamieściła odważne zdjęcie w swoich social mediach

Na Instagramie celebrytka pokazała fotkę w stroju kąpielowym. Do kamery pozuje tyłem, prezentując swoje piękne pośladki. Na jednym z nich widać było odbitą z piasku dłoń.   
 
"Przybij piątkę, ręce, które leczą, kobieta w czerwieni" -napisała gwiazda.
 
Pod zdjęciem pojawiło się mnóstwo komentarzy od fanów Małgosi:
 
"Po trzech ciążach (...) wygląda pani jak milion dolarów, szacun", "Na pierwszym zdjęciu myślałam ze to Ewa Chodakowska, cudownie pani wygląda", "Zdjęcie rewelacyjne".
 
W tym tak samo nie zabrakło podobnego zdjęcia na Instagramie samego Radka Majdana. W opisie dobrze widać, jaki piłkarz jest dumny ze swojej żony.
 
Moja -napisał sportowiec.
 
A jak wam się podoba odważne zdjęcie Małgosi?
 
Więcej ciekawych artykułow na kolezanka.com