Jeszcze na początku grudnia piłkarz i modelka poinformowali o tym, że spodziewają się dziecka. O tym po raz pierwszy napisał portal Plotek. 

„Miłość Magdy i Kuby kwitnie. O dziecku myśleli już od jakiegoś czasu. Ich marzenie o założeniu rodziny zaczyna się spełniać, ponieważ Magdzie udało się zajść w ciążę. Jest bardzo szczęśliwa i podekscytowana” -zdradził informator portalu.

Katarzyna Dowbor mieszka w prawdziwym pałacu.

Jakub Rzeźniczak i Magdalena Stępień zdradziły płeć dziecka!
Jakub Rzeźniczak i Magdalena Stępień zdradziły płeć dziecka!

Później po jakimś czasie Jakub i Magda sami podtwierdziły tę informację, że spodziewają się dziecka. W swoich social mediach opublikowali zdjęcie z USG. Wcześniej pisaliśmy o tym, jak Jakub Rzeźniczak i Magdalena Stępień zdradziły płeć dziecka. Na Instagramie zamieściły nagranie, gdzie razem odbywają przechadzkę po lesie.

Popularne wiadomości teraz

Kontrowersje wokół ucieczki córki Adama Małysza. Jakie są najnowsze wieści o Karolinie

Polska ikona filmowa gwiazda "Czterech pancernych i psa" nie żyje. Wygląd miejsca spoczynku zaskoczy każdego

Katarzyna Dowbor apeluje do syna. "Nie wolno ci tego synu zrobić. Zabraniam"

Marcin Hakiel i Dominika już wzięli ślub? Sekret pary wyszedł na jaw

Piłkarz trzyma w rękach bukier z balonami, a modelka -bukiet kwiatów. Po jakimś czasie Jakub Rzeźniczak przekuł balon z napisem "He or She" tj. "On czy ona". Z niego posypało się dużo niebieskich konfetti. Więcej na ten temat możesz przeczytać w naszym artykule

Jarosław Bieniuk zamieścił stare zdjęcie Kowalewskiego i Przybylskiej. Piłkarz wyraził ubolewanie

Jakub Rzeźniczak i Magdalena Stępień wybrali imię dla synka!

Ostatnio w wywiadzie dla "Dzień Dobry TVN", szczęśliwa para zdradziła, jakie imię wybrali dla swojego synka. Między innymi  zdecydowali się na imię Oliwier. Warto zaznaczyć, że takie imię nosi większość znanych i popularnych piłkarzy: Olivier Dacourt, Olivier Giroud, Olivier Thomert, Oliver Bierhoff, Oliver Kahn i Oliver Neuville. Kto wie, może w przyszłości synek Jakuba Rzeźniczaka będzie tak samo piłkarzem, jak i jego ojciec?

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com