Jeszcze na początku grudnia piłkarz i modelka poinformowali o tym, że spodziewają się dziecka. O tym po raz pierwszy napisał portal Plotek. 

„Miłość Magdy i Kuby kwitnie. O dziecku myśleli już od jakiegoś czasu. Ich marzenie o założeniu rodziny zaczyna się spełniać, ponieważ Magdzie udało się zajść w ciążę. Jest bardzo szczęśliwa i podekscytowana” -zdradził informator portalu.

Katarzyna Dowbor mieszka w prawdziwym pałacu.

Jakub Rzeźniczak i Magdalena Stępień zdradziły płeć dziecka!
Jakub Rzeźniczak i Magdalena Stępień zdradziły płeć dziecka!

Później po jakimś czasie Jakub i Magda sami podtwierdziły tę informację, że spodziewają się dziecka. W swoich social mediach opublikowali zdjęcie z USG. Wcześniej pisaliśmy o tym, jak Jakub Rzeźniczak i Magdalena Stępień zdradziły płeć dziecka. Na Instagramie zamieściły nagranie, gdzie razem odbywają przechadzkę po lesie.

Popularne wiadomości teraz

Poznajesz osobę na tym zdjęciu? Dziś zna ją każdy, lecz nie wszyscy darzą ją sympatią

Bez octu i pasteryzacji: łatwy przepis na chrupiące ogórki w 10 minut

Przepis na domowe lody śmietankowe w 5 minut. Nie potrzeba żadnej maszynki do lodów!

Piłkarz trzyma w rękach bukier z balonami, a modelka -bukiet kwiatów. Po jakimś czasie Jakub Rzeźniczak przekuł balon z napisem "He or She" tj. "On czy ona". Z niego posypało się dużo niebieskich konfetti. Więcej na ten temat możesz przeczytać w naszym artykule

Jarosław Bieniuk zamieścił stare zdjęcie Kowalewskiego i Przybylskiej. Piłkarz wyraził ubolewanie

Jakub Rzeźniczak i Magdalena Stępień wybrali imię dla synka!

Ostatnio w wywiadzie dla "Dzień Dobry TVN", szczęśliwa para zdradziła, jakie imię wybrali dla swojego synka. Między innymi  zdecydowali się na imię Oliwier. Warto zaznaczyć, że takie imię nosi większość znanych i popularnych piłkarzy: Olivier Dacourt, Olivier Giroud, Olivier Thomert, Oliver Bierhoff, Oliver Kahn i Oliver Neuville. Kto wie, może w przyszłości synek Jakuba Rzeźniczaka będzie tak samo piłkarzem, jak i jego ojciec?

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com