Jakub Rzeźniczak i Magdalena Stępień kilka miesięcy temu poinformowali o tym, że spodziewają się dziecka. 

Nie ma nic piękniejszego, niż oczekiwanie na narodziny nowego członka rodziny. Czyste szczęście, owoc naszej miłości, na który oboje czekamy z niecierpliwością. Jesteśmy szczęśliwi i podekscytowani tak bardzo, że ciężko to wyrazić w słowach. Dziękuję Ci Madziu, jesteście moim szczęściem, a już za kilka miesięcy będziemy razem w trójkę, chociaż w sumie już jesteśmy - napisali pod zdjęciem, gdzie pozują na tle wielkiej choinki ze zdjęciem USG w ręku zakochanych.

Szczere wyznanie Wiśniewskiego na temat swojego alkoholizmu

Teraz para zdradziła płeć malucha, który niezadługo pojawi się na świecie. Na Instagramie zamieściły nagranie, gdzie razem odbywają przechadzkę po lesie. Piłkarz trzyma w rękach bukier z balonami, a modelka -bukiet kwiatów. Po jakimś czasie Jakub Rzeźniczak przekuł balon z napisem "He or She" tj. "On czy ona". Z niego posypało się dużo niebieskich konfetti. Więc to oznacza, że para będzie miała synka!

Jakub Rzeźniczak i Magdalena Stępień zdradziły płeć dziecka!
Jakub Rzeźniczak i Magdalena Stępień zdradziły płeć dziecka!

Popularne wiadomości teraz

Magda Stużyńska mieszka jak w pałacu. Jej dom jest po prostu przepiękny

Przepis na domowe lody śmietankowe w 5 minut. Nie potrzeba żadnej maszynki do lodów!

Mrowisko

Później na Instagramie modelki pojawiło się zdjęcie, gdzie widzimy, z jaką niecierpliwością para czeka na pojawienie się dziecka!

Prywatna fryzjerka poleciała do Meksyku ratować włosy Małgoni

Już za chwilę, za chwileczkę... -napisała modelka. 

Jakub Rzeźniczak i Magdalena Stępień zdradziły płeć dziecka!
Jakub Rzeźniczak i Magdalena Stępień zdradziły płeć dziecka!

Marcelina Zawadzka pochwaliła się urządzoną sypialnią. Marcelina Zawadzka straciła ostatnio posadę w Pytanie na śniadanie z powodu problemów z prawem. Mimo to, wygląda na to, że u byłej Miss wszystko w porządku, a nawet i lepiej. Ma to pewnie związek z tym, że prowadząca TVP jest zakochana. Marcelina bowiem potwierdziła ostatnio swój związek z Tomaszem Włodarczykiem.

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com