O Radku Majdanu i jego żonie Małgosi wie każdy Polak. Jest to znane polskie małżeństwo, które aktywnie udziela się w show-biznesie. 10 czerwca 2020 para powitała wspólnego synka Henryka. Tak jak dla Radka to jest pierwsze dziecko, dla Małgosi -trzecie. Od pierwszego  związku z aktorem Jackiem Rozenkiem celebrytka ma dwóch synów: Tadeusza i Stanisława. 

Małgorzata Rozenek -Majdan pokazała gorące zdjęcie. Do kamery pozuje tyłem, prezentując swoje zgrabne ciało

Historia miłości Radka i Małgosi 

Para poznała się na premierze filmu "Mój biegun". Radek od razu zachciał wziąć telefon Małgosi.  

Zaczęło się tak, że ja robiąc pierwszy krok, chciałem od Małgosi numer telefon. Wymyśliłem sobie, że jeżeli zapyta się mnie: "Po co ci mój numer", to powiem, że to będzie jakiś biznesowy aspekt. Natomiast miałem nadzieję, że nie zapyta się, jaki. A że było duże zamieszanie, fotografowie, bo to było w kinie, więc nie miała czasu zapytać się, po co mi jej numer, więc dała mi go. A ja nie musiałem wymyślać i pocić się, żeby wymyślić jakieś sensowne wytłumaczenie - mówił Radek w wywiadzie dla "Vivy".

Popularne wiadomości teraz

Nazwane najważniejsze mędrcy wśród znaków zodiaku. Mają wysoki poziom IQ

Rozenek w rozmowie z mediami zdradziła, że to była miłość od pierwszego wierzenia. Kiedyś nawet żartowała z ich małżeństwa. Kto wiedział wtedy, że one zostaną mężem i żoną.

Krystyna Pawłowicz przeżyła dramat w hotelu. Posłankę ewakuował rządowy samochód?

Jak myśmy się poznali to nie było tak, że któreś z nas planowało, żeby ułożyć sobie życie, ale była to miłość od pierwszego wejrzenia. Ja pamiętam jak my się spotkaliśmy na premierze. On podszedł do mnie, zaczęliśmy rozmawiać i zauważyłam, że zaczęli poodchodzić fotoreporterzy. Ja mu wtedy powiedziałam: „Radosław nie podchodź do mnie bo za chwilę będziesz moim trzecim mężem”, a on do mnie: „Dobra, ja też miałem dwie żony, więc do trzech razy sztuka” - mówiła w jednym z wywiadów Rozenek.

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com