Maciej Stuhr urodził się 23 czerwca 1975 roku jako syn znanego i cenionego aktora Jerzego i skrzypaczki Barbary Stuhr. Od najmłodszych lat był związany z aktorstwem. Po szkole szybko osiągnął sukces. Początkowo najczęściej obsadzany był w komediach, zwłaszcza romantycznych, dziś coraz częściej gra w dramatach czy serialach kryminalnych. Bez wątpienia można przyznać, że serial "Belfer", w którym Stuhr zagrał główną rolę - zapoczątkował w Polsce wielką modę własnie na seriale kryminalne. Ostatnio mogliśmy go podziwiać w w kolejnej produkcji tego typu w serialu "Szadź".

Małgorzata Rozenek została zatrzymana przez policję. Radzio jest załamany jej umiejętnościami

Oprócz zaangażowania zawodowego, Maciej Stuhr działa na rzecz zwierząt. Aktor głośno popiera także osoby LGBT czy akcję "Sexed.pl" pod patronatem Anji Rubik.

Tym razem w wydaniu Extra Wysokich Obcasów, Maciej Struhr zdecydował się opowiedzieć o męskiej wrażliwości, a dokładniej o wstydzie.

Popularne wiadomości teraz

Nazwane najważniejsze mędrcy wśród znaków zodiaku. Mają wysoki poziom IQ

Trzy znaki zodiaku zakręcą kołem fortuny do końca października

Piotr Żyła pokazuje nowego członka rodziny

Kotlety jajeczne najlepsze na obiad

Zgodnie ze stereotypem mężczyzna powinien być zwycięzcą, który nie bierze jeńców i taka też narracja przewija się w męskich opowieściach na temat ich samych i świata. Mężczyzna, który się wstydzi, jest mężczyzną, któremu coś nie wyszło, dlatego niezręcznie jest mi przyznawać się do swoich wstydów. - możemy przeczytać w magazynie

Urodziła się bez nóg, a dziś osiąga to, co dla wielu jest niemożliwe. Jej historia inspiruje

Aktor dla potrzeb wywiadu wystąpił w sesji zdjęciowej z nagim torsem, odkrywając przed nami karty. Taką postawę aktora, a dokładniej odwagę, by powiedzieć wprost, że przecież mężczyźni nie są ze stali i bywają słabi, doceniła Martyna Wojciechowska, zachęcając swoich fanów do lektury.

Dziękujemy Ci za przeczytanie artykułu do końca. Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na kolezanka.com